FIFA 22 fut kadromdan istediğim verimi alamıyorum

halfhead

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 3 3100, GTX 1650 GP, Biostar B450MH, Crucial Ballistix CL16 8x2, Netac N535S
Meslek
Öğrenci
Kadrom sürprizbozanda olan kadro. Fut modunda defansif olarak istediğim verimi alamıyorum. Orta saha oyuncularım oldukları yerde direk gibi bekliyorlar ve rakip kolay şekilde ceza sahamın içinde pas vs. yapabiliyor. Ben atak yaparken rakip çok kalabalık oluyor. Talimatlardan sadece ileri üçlüye ileride kalmalarını söyledim diğerlerini ellemedim. Ne önerirsiniz, ne yapmam gerek?

20220320203646_1.jpg

Son düzenleme:
Defans oyuncuların yavaş, orta sahada zaten defansif birini göremiyorum. Defanslara verdiğin kimyalar yanlış ve eksik olanlar var.

Defans oyuncuların yavaş, orta sahada zaten defansif birini göremiyorum. Defanslara verdiğin kimyalar yanlış ve eksik olanlar var.

Evet orta saha oyuncularım defansif oyuncular değil ama neden put gibi duruyorlar onu anlamadım. Zorla çift pres ile geriye getirebiliyorum ama o bile işime yaramıyor. Defans oyuncularıma ilk başlarda basmıştım o kimya olayını ancak tam olarak olayı ne? Ben gelişmesini istediğim özelliğine göre basmıştım onları.

Defans zayıf ve kaleci dışında güçlü bir kadro değil.

Defansa öneriniz ne olur? Ben sadece oynarken keyif alıp şu orta sahada Pogba ve Fekir'in adamlar ceza sahasının ordayken sadece durup bakmalarına sinir olmak istemiyorum. 😅 Özel taktikte farklı farklı şeyler denedim ama yok, yine aynı..

Defansa öneriniz ne olur? Ben sadece oynarken keyif alıp şu orta sahada Pogba ve Fekir'in adamlar ceza sahasının oradayken sadece durup bakmalarına sinir olmak istemiyorum. 😅 Özel taktikte farklı farklı şeyler denedim ama yok, yine aynı.

Bir uzun stoper bir hızlı stoper. Orta sahada da Fekir yerine daha defansif bir adam ve 2 santraforla oynayıp bir ön libero eklemek.

Evet orta saha oyuncularım defansif oyuncular değil ama neden put gibi duruyorlar onu anlamadım. Zorla çift pres ile geriye getirebiliyorum ama o bile işime yaramıyor. Defans oyuncularıma ilk başlarda basmıştım o kimya olayını ancak tam olarak olayı ne? Ben gelişmesini istediğim özelliğine göre basmıştım onları.

Senin bu kadroyu tamamen değiştirmen lazım. Fazla coin yok diye tahmin ediyorum, bu oyuncuları alabilirsin:

1647799550439.png

Bir uzun stoper bir hızlı stoper. Orta sahada da Fekir yerine daha defansif bir adam ve 2 santraforla oynayıp bir ön libero eklemek.

86 Rodri var. 82 defans oynuyor. Şuanlık işmi görür diye düşünüyorum, ne dersin?

Senin bu kadroyu tamamen değiştirmen lazım. Fazla coin yok diye tahmin ediyorum, bu oyuncuları alabilirsin:

Eki Görüntüle 1337983

Maalesef az coin var ama bu önerileri hedef olarak belirledim, almaya çalışacağım.

86 Rodri var. 82 defans oynuyor. Şu anlık işmi görür diye düşünüyorum, ne dersin?

Maalesef az coin var ama bu önerileri hedef olarak belirledim, almaya çalışacağım.

Güzel uzun stoper iyidir. Alex Ferguson gibi 2 kalıplı stoperle oynamak bana mantıklı geliyor. Bir ön libero ekleyecek misin?

Güzel uzun stoper iyidir. Alex Ferguson gibi 2 kalıplı stoperle oynamak bana mantıklı geliyor. Bir ön libero ekleyecek misin?

4-3-3 dizilişi hariç dediğiniz gibi çift forvet, bir ön liberolu düzenle oynamaya çalıştım ancak alışkanlık mı oldu bilmiyorum kanat organizasyonlarıyla oynuyorum full. O yüzden fazla formasyon değişmeden olan kadroyu düzenlemek istiyorum. 4-3-3 harici bir kaç maç 3-4-3 oynadım ve Bruno'nun yanına Rodriyi koydum, talimat olarakta sürekli geride kalmaya ayarladım ve sanırım bir tık istediğim defansif verimi alabildim. 5 veya 6 kişi karşılıyorum şimdi rakibi. Birde şimdi @Vegas hocamın önerdiği Gomez'i aldım. Hızlı stoper ile neler olacak deneyeceğim.

Rodri ile biraz oynadım ama çok ağır ve pasları iyi gibi gelmedi. Defansif, kimyayı bozmayacak kimi önerebilirsiniz?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı