FIFA 22 giriş ekranında takılıp kapanıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Mr. Falcon

Hectopat
RAM
12
Ekran kartı
amd hd 6570
İşlemci
i3 3220
Sistemim: AMD Radeon 6570 i3 3220 12 GB RAM oyunu Origin'den indirdim driverları en sona güncelledim 138 TL ödedim dün yardımcı olur musunuz hızlıca her yolu deneyip olmaz ise iade talebi oluşturayım 16 saatim kaldı olan her şeyi denedim ancak forumdaki bir arkadaş daha düşük sistemde 720P'de 35-40 FPS almış cevap alamadım.

Sistemim: AMD Radeon 6570 i3 3220 12 GB RAM oyunu Origin'den indirdim driverları en sona güncelledim 138 TL ödedim dün yardımcı olur musunuz hızlıca her yolu deneyip olmaz ise iade talebi oluşturayım 16 saatim kaldı olan her şeyi denedim ancak forumdaki bir arkadaş daha düşük sistemde 720P'de 35-40 FPS almış cevap alamadım.

Hocam sıcaklık değerlerini kontrol eder misiniz eski PC de FIFA 18 ile benzer bir sorunla karşılaştım sıcaklık yüksekse Arctic MX 4 alabilirsiniz.

Tam olarak demek istediğini anlamadım kral yanıt verip yardımcı olduğun için teşekkür ederim ancak sıcaklıktan ötürü değildir. Sistemsel pcye yüklenecek bir dosya ise yaparım ancak bahsettiğim arkadaşın pcde düşük sistemde açılmasına kandım ve youtube denemelerine bakarak aldım. Hemen bir şekilde her yolu denemem lazım olmaz ise iade edeceğim 24 saat süre vardı şimdi 16 saat falan kaldı.

Tam olarak demek istediğini anlamadım kral yanıt verip yardımcı olduğun için teşekkür ederim ancak sıcaklıktan ötürü değildir. Sistemsel PC'ye yüklenecek bir dosya ise yaparım ancak bahsettiğim arkadaşın PC'de düşük sistemde açılmasına kandım ve YouTube denemelerine bakarak aldım. Hemen bir şekilde her yolu denemem lazım olmaz ise iade edeceğim 24 saat süre vardı şimdi 16 saat falan kaldı.

Hocam bende aynısını yaşamıştım aynı PC ile birinin PES 20 de 40 FPS oynayabildiğini görünce PES 20 almıştım ama oyun kapanıyordu oyun açıkken sıcaklık değerleri 100-105 gibi inanılmaz değerlerdi ben sorunu termal macun değişimi ile çözdüm onun harici internetten FIFA 22 düşük grafik modu gibi bir şey yükeleyebilirsiniz aman ha Online girmeyin grafik yamasıyla filan ban yeme ihtimali var.

Steam'den alsaydınız daha fazla yardımcı olabilirdim ama Origin'i tam bilmiyorum. Dosya doğrulama seçeneği var mı varsa dener misiniz.

Hocam bende aynısını yaşamıştım aynı PC ile birinin PES 20 de 40 FPS oynayabildiğini görünce PES 20 almıştım ama oyun kapanıyordu oyun açıkken sıcaklık değerleri 100-105 gibi inanılmaz değerlerdi ben sorunu termal macun değişimi ile çözdüm onun harici internetten FIFA 22 düşük grafik modu gibi bir şey yükeleyebilirsiniz aman ha Online girmeyin grafik yamasıyla filan ban yeme ihtimali var.
Macunların değişimi 3-4 ay oluyor reis, bu arada yanıt verdiğin için teşekkür ederim! Dediğin yamanın veya modun linkini ve kuruluşunu yazar mısın bildiğin farklı yol var ise desteğini rica ederim.
Steam'den alsaydınız daha fazla yardımcı olabilirdim ama Origin'i tam bilmiyorum. Dosya doğrulama seçeneği var mı varsa dener misiniz?
Dosya doğrulama derken rica etsem açar mısın biraz kral yanıt verdiğin için teşekkür ederim! Dosya konumu ise açabiliyorum sınayarakta denedim aynı hatayı aldım bu arada

Macunların değişimi 3-4 ay oluyor reis, bu arada yanıt verdiğin için teşekkür ederim! Dediğin yamanın veya modun linkini ve kuruluşunu yazar mısın bildiğin farklı yol var ise desteğini rica ederim.

Dosya doğrulama derken rica etsem açar mısın biraz kral yanıt verdiğin için teşekkür ederim! Dosya konumu ise açabiliyorum sınayarakta denedim aynı hatayı aldım bu arada
Origin üzerinden oyunu başlatma yerine geldiğinizde sağ tıklayıp veya ayarlar seçeneği varsa dosya doğrulama veya dosya bütünlüğünü kontrol et gibi bir ibarenin olması gerekir kurulum sırasında herhangi bir aksaklık olduysa onu gidermeye yarar.

Dosya doğrulama derken rica etsem açar mısın biraz kral yanıt verdiğin için teşekkür ederim! Dosya konumu ise açabiliyorum sınayarakta denedim aynı hatayı aldım bu arada.

Veya internet hızınız iyiyse kaldırıp temiz bir kurulum yapın baştan sorun düzelmezse iade yaparsınız.

Dosya doğrulama derken rica etsem açar mısın biraz kral yanıt verdiğin için teşekkür ederim! Dosya konumu ise açabiliyorum sınayarakta denedim aynı hatayı aldım bu arada.

Hocam Steam'den alındıysa Steam'ı açıp şu yolu takip edin kütüphane/fifa 22/sağ tık ile seçip özellikler/yerel dosyalar/oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula seçeneğine tıklayınız.

Bunlar çıkıyor kral teşekkür ederim ne yapayım?
Hocam Steam'den alındıysa Steam'ı açıp şu yolu takip edin kütüphane/fifa 22/sağ tık ile seçip özellikler/yerel dosyalar/oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula seçeneğine tıklayınız.
Maalesef kral originden teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-02-27 135131.png
    Ekran görüntüsü 2022-02-27 135131.png
    107,4 KB · Görüntüleme: 45

Origin üzerinden bakın hocam buradan değil originde oyunun başlatma sekmesine gidin

Rehber: Origin Dosya Bütünlüğünü Doğrulama Şu makaleye bakın biraz eski hala aynı mı origin bilmiyorum yardımcı olacaktır size.

Yeni konular

Geri
Yukarı