FIFA 22 hesabım anlamsız bir şekilde banlandı

K E D Y

Hectopat
Dün birkaç maç yapıp oyundan çıkmıştım. Bugün Ultimate Team'e giremedim. Hesabımın banlandığını öğrendim. Hiçbir anlam veremedim çünkü kurallara aykırı hiçbir şey yapmadım. Sadece normal bir şekilde maç yapmıştım. Çok saçma gerçekten. Bunun neden olduğunu ve nasıl çözüleceğini bilen var mı? Oyunda gri olan resimdeki uyarı geliyor. E-mailimde de kırmızı olan uyarı var.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    29,8 KB · Görüntüleme: 230
  • Adsız2.png
    Adsız2.png
    88,7 KB · Görüntüleme: 192
Ortak hesap mı kendi hesabınız mı hocam? Birlikte kullandığınız kimse var mı? Hesabınız çalınıp kullanan kişi hile vs yapmış olabilir. Ama bence büyük ihtimalle hile veya kalıcı ban gibi bir durum yok. Sadece güvenlik nedeniyle hesap kilitlenmiştir.

Hesabınıza giriş yapmaya çalışan birileri olmuş ve EA hesabınızı siz doğrulayana kadar kitlenmiş. Neden ban yediğinizi öğrenmek için EA Destek ekibine yazabilirsiniz.
Banlandığım için yazamıyorum canlı destek seçeneği yok. Sadece e mail atılabiliyor. E mail attım ama ne zaman cevap verecekler bilmiyorum. Cevabınız için teşekkürler.
Ortak hesap mı kendi hesabınız mı hocam? Birlikte kullandığınız kimse var mı? Hesabınız çalınıp kullanan kişi hile vs yapmış olabilir. Ama bence büyük ihtimalle hile veya kalıcı ban gibi bir durum yok. Sadece güvenlik nedeniyle hesap kilitlenmiştir.
Kendi hesabımdı hocam. Şifreleri vs düzenli olarak değiştiriyordum hatta böyle bir şey yaşanmasın diye. Ne zaman açılır bi bilginiz var mı? Cevap için teşekkürler.

Merhaba,

Bende de ayni sorun oldu durduk yere ban yedim ve ulasamiyorum hesaba. Sadece mail atabiliyorum ama 1 haftadan fazla oldu hala donus alamadim. Herhangi illegal bir şey de yapmadim. Yardimci olabilir misiniz?

Merhaba,

Bende de ayni sorun oldu durduk yere ban yedim ve ulasamiyorum hesaba. Sadece mail atabiliyorum ama 1 haftadan fazla oldu hala donus alamadim. Herhangi illegal bir şey de yapmadim. Yardimci olabilir misiniz?
Ben de mail atmıştım. Sonra ea canlı destekten de mesaj atmıştım. Canlı destekteki müşteri temsilcisi yardımcı olmuştu ve sorun aynı gün çözülmüştü. Onu deneyebilirsiniz.

Ben de mail atmıştım. Sonra ea canlı destekten de mesaj atmıştım. Canlı destekteki müşteri temsilcisi yardımcı olmuştu ve sorun aynı gün çözülmüştü. Onu deneyebilirsiniz.
Ya canli destegi bulamiyorum. Beni mail atmaya tekrar yonlendiriyot ve bir dongu halinde dolasiyorum maalesef. Canli destegi nasil buldunuz? Link var midir?

Bende de aynı sorun dün oldu çözümünü bulan var mı ?

Arkadaşlar sorun bugün çözüldü, hemen anlatayım case bırakmanız lazım önce sonra size e-mail geliyor sabaha doğru bu saatler de yani live chate bağlanıyorsunuz ama altta banlı olduğunuz yazıyor onun altınca bir yazı var sonunda link var mavi yazılı ona tıklayınca live chate yönlendiriyor biraz konuşunca şifre ve ikinci doğrulama katmanız isteniyor yapınca zaten direk açıyorlar hesabınızı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı