FIFA 22 için PS4 vs PC

Ha o şekildeyse ben bir fark yaşamadım konsol yada pc olarak. Yani gene bence pcye alman daha mantıklı olur hem bütçe hem aynı şey olmasında dolayı.

PlayStation 5 alma planınız yoksa PC'ye almanızı öneririm. FIFA 19, FIFA 20, FIFA 21 ve FIFA 22 arasında bu nesilde ciddi bir fark bulunmuyor. PC tarafında ücretsiz veya ücretli birçok yama bulunuyor ve oyunun zayıf kaldığı yanları toparlayabiliyor.
Merhaba ps5 almayı düşünmüyorum. yakın zaman da pc aldığım için ben genel olarak hatta tamamen diyebilirim Ultimate Team oynarım yamalar o yüzden önemli değil. Galiba hile çok oluyormuş pcde ondan biraz da emin olamadım
Ha o şekildeyse ben bir fark yaşamadım konsol yada pc olarak. Yani gene bence pcye alman daha mantıklı olur hem bütçe hem aynı şey olmasında dolayı.
Ultimate Team olarak bi sorun yaşadın mı peki hile vs gibi

Merhaba ps5 almayı düşünmüyorum. yakın zaman da pc aldığım için ben genel olarak hatta tamamen diyebilirim Ultimate Team oynarım yamalar o yüzden önemli değil. Galiba hile çok oluyormuş pcde ondan biraz da emin olamadım

Ultimate Team olarak bi sorun yaşadın mı peki hile vs gibi
Ben online oynamadım. Arkadaşlarımla oynadım yada onlar oynarken izledim. Ama hile kısmını bilmiyorum orada da tabii aradaki fiyat farkına tamamen huzurunu kaçırabilirler :D

Ben online oynamadım. Arkadaşlarımla oynadım yada onlar oynarken izledim. Ama hile kısmını bilmiyorum orada da tabii aradaki fiyat farkına tamamen huzurunu kaçırabilirler :D
O kısım önemli benim için yani aslında :D Bilgisi olanlar umarım yardımcı olur belki azalmıştır bilemiyorum 2021 ut oynayanlar daha iyi bilir bu durumu gibi :D

Yeni konular

Geri
Yukarı