FIFA 22 kadroma oyuncu önerisi

erdmee

Centipat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar 2 3 gün önce arkadaşımla FIFA 22'ye başladık 23 çıktı demeyin para yok sistemler de çok kaldırmıyor bıraktığım SS gibi kurduk ama Slo'ya adam bulamadık hazard alsak falan çok düşüyor kimya paramız yetiyor ama rashford gibi oyuncular satılmıyor ve çıkmıyor bir de santrafor önerirseniz sevinirim kane vardı ama çok yavaş geldi teşekkürler.

Dosya Ekleri

• resim_2022-12-23_180144633.png
    resim_2022-12-23_180144633.png
    1.022 KB · Görüntüleme: 57
Selam arkadaşlar 2 3 gün önce arkadaşımla FIFA 22'ye başladık 23 çıktı demeyin para yok sistemler de çok kaldırmıyor bıraktığım SS gibi kurduk ama Slo'ya adam bulamadık hazard alsak falan çok düşüyor kimya paramız yetiyor ama rashford gibi oyuncular satılmıyor ve çıkmıyor bir de santrafor önerirseniz sevinirim kane vardı ama çok yavaş geldi teşekkürler.
Santrafor messi yapın.

Selam arkadaşlar, 2 3 gün önce arkadaşımla FIFA 22'ye başladık 23 çıktı demeyin para yok sistemler de çok kaldırmıyor bıraktığım SS gibi kurduk ama Slo'ya adam bulamadık hazard alsak falan çok düşüyor kimya paramız yetiyor ama rashford gibi oyuncular satılmıyor ve çıkmıyor bir de santrafor önerirseniz sevinirim kane vardı ama çok yavaş geldi teşekkürler.

Ben 1 haftadır oynuyorum vallahi çok zor oyuncu çıkmıyor paketlerden olanlarda çok pahalı Donnarumma satılık olarak koymuşlar 200k diyor. :D 2023 geçme vakti gelmiş ama 400TL. Ben Xbox Series S'ten oynuyorum.

Kiralık oyuncu

Ronaldo koymuşlar 4.1M

Arkadaş diyordu FIFA 22 geçti artık herkes alabildiği en yüksek oyuncuları geçen sene almış güçlü oynuyorlarmış, şimdi başlayanlara çıkmıyormuş anca oynayarak para kasıcaksın öyle satın alacakmışsın. Bir de ben oyuncuları aldım ama sözleşmeleri bitiyor yeniliyorum, yeni sözleşme nereden satın alınıyor az kaldı sanırım sürekli oyuncuların sözleşmeleri bitiyor. :D

Geri
Yukarı