FIFA 22 kariyer takım önerisi

grandemarek

Centipat
Daha fazla  
Dsha önce arsenal, Barcelona, marsilya, brentford gibi takımlarla zevkli kariyerlerim oldu. Ama farklı bir takım istiyorum. Önerebileceğiniz takımlar hangileridir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bütçesi fazla olan takımı kötü olan, biraz takviyeye ihtiyacı olan takımlarla kariyer yapmayı beğeniyorum. Dolayısıyla Manchester United kariyeri yapmanızı öneririm.

Ben Crawley Town takımıyla başlamıştım. Takımı en düşükten en yükseğe çıkarmak oldukça uğraş verici oldu ama gerçekten tüm sezonlarımın ayrı bir hikayesi vardı. Seçkin zorluk ayarında oynuyorsanız daha da bu zorluğu fazlasıyla yaşıyorsunuz.

Schalke 04 fifa 22de 2. ligdelerdi, böyle köklü bir kulübü alıp tekrar 1. lige çıkarıp eski güzel günlerine döndürmek zevkli olabilir.

Brentford'u alıp 10 milyon ekleyip kariyer yapabilirsin. Eğlencili oluyor. Arkadaşım önerdi böyle.

Hocam düşük seviyeli bir takım alıp daha üstlere çıkmak veya daha iyi takımlara gitmek çok iyi olur. Almanya 2. Liginde düşme hattına oynayan bir takımı alıp ilk iki sezon içerisinde üst lige çıkmayı hedefleyin, sonra başka takıma gidersiniz. Öyle öyle akar gider.

Yeni konular

Geri
Yukarı