FIFA 22 kariyer yılın oyuncusu nasıl olunur?

Lyk7a

Hectopat
Yer
Türkiye, Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3050Tİ
i5-12500H
512GB M.2 SSD
16GB RAM
Premier League gol kralıyım şampiyonlar liginde bir maçta 9 gol attım ve takımım (arsenal) benim sayemde şampiyonlar ligini kazandı, ve her maç gol atıyorum ama 2'dir yılın oyuncusu ya Mbappé ya da salah oluyor. Genim düşük diye mi? 84 genim var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gen düşük diyedir hocam ben hep 89 90 gen civarlarında kazandım.

Premier League gol kralıyım şampiyonlar liginde bir maçta 9 gol attım ve takımım (arsenal) benim sayemde şampiyonlar ligini kazandı, ve her maç gol atıyorum ama 2'dir yılın oyuncusu ya mbappé ya da salah oluyor. Genim düşük diye mi? 84 genim var.

Aynen öyle genin düşük diye. Benim genim 84 bir sezonda 86 gol 7 asist yaptım ama Mbappé abi yine aldı.

Hocam genimi yüksetemem Max seviyeyim tüm her şeyi şuta bastım Free kicklerim ve bitiricliğim iyi olsun diye haaland gibi olmak istiyorum.

Hocam ben 21 seviyeyim dribbling fizik ve hızım Full, geriye kalanları paylaştırdım. Ayrıca şuta 5 6 tane basmışımdır, zorluğum Dünya Klası takımım Athletic Bilbao buna rağmen bir sürü golum var yani o kadar şuta basmanıza pek gerek yok bence.

Hocam genimi yüksetemem Max seviyeyim tüm her şeyi şuta bastım Free kicklerim ve bitiricliğim iyi olsun diye haaland gibi olmak istiyorum.

Hocam ben 21 seviyeyim dribbling fizik ve hızım Full, geriye kalanları paylaştırdım. Ayrıca şuta 5 6 tane basmışımdır, zorluğum Dünya Klası takımım Athletic Bilbao buna rağmen bir sürü golum var yani o kadar şuta basmanıza pek gerek yok bence.

Son düzenleme:
Aynen öyle genin düşük diye. Benim genim 84 bir sezonda 86 gol 7 asist yaptım ama Mbappé abi yine aldı.

Teşekkür ederim deneyeceğim öyle sadece freekicklere ve penaltıya vereceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı