FIFA 22 kariyerde yönetim beklentisi sürekli düşüyor

Whitess.

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,
FIFA 22'de kendi teknik direktör kariyerimi açtıktan ve kendi kulübümü oluşturduktan sonra oynamaya başladım. Başarısızlıklarımda kulübümden atılmamak için yönetimin beklentileri kısmında yer alan tüm sınıfların önemini en düşüğe aldım. Ara transfer dönemine kadar 85-96 civarı gezen yönetimin beklentisi, ara transfer döneminin bitmesiyle birlikte oynadığım her maçta puan düşmeye başladı. Şu an 65 düzeyinde. Yönetimin beklentileri görevlerinin beş tanesinden üçünü tamamlamış olmama rağmen 2 tanesinin tamamlanmaması yüzünden neden böyle oluyor? Devam eden ligde birinciyim o yüzden lig şampiyonluğu görevi henüz tamamlanmadı, diğer görev de 3 oyuncu satın almamı ve tüm paramı harcamamı ve 2 oyuncu satmamı istiyor, 3 oyuncu aldım ancak oyuncu satmak istemiyorum. Yönetimin beklentilerini rahat edeyim diye en düşüğe almama rağmen bu puan kırılmaları neden oluyor? Kazandığım maçlarda bile puanım düşüyor. Bunun sebebi kalan görevleri tamamlamadım diyeyse sıkıntı büyük.
Bu ayarı kapatmanın bir yolu var mı? Veya "en düşük" önem derecesine aldım ancak sezon sonu bana etkisi ne olur merak içerisindeyim açıkçası.
Yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam FIFA'nın o olayı çok saçma istediğin kadar başarılı ol bir tane yerel kupadan elensen bile hemen kırmızıya düşüyor rating.

Hocam FIFA'nın o olayı çok saçma istediğin kadar başarılı ol bir tane yerel kupadan elensen bile hemen kırmızıya düşüyor rating.

Bir de genç oynat falan diye saçma sapan görevler var. Şampiyonlar ligi kazanmışım. Genç oynatmadım diye uyarı geliyor. O olay tam oturmamış.

Son düzenleme:
Hocam işin trajikomik tarafı da bu ya, oluşturduğum takım 1 yıldız ve Alman 3.Liginde başlattım yerel kupa vs. yok sadece lig kupası var ve 15 puan farkla ligde birinciyim. Ancak gel gör ki buna rağmen bu puan düşüyor.

Birde bu sistemde başka bir sezonda lig şampiyonu da olamazsam direkt olarak kovulacağım herhalde, bu sistem gerçekten böyle mi ya? Fena uyuz olmuş durumdayım şuan.

Birde bu sistemde başka bir sezonda lig şampiyonu da olamazsam direkt olarak kovulacağım herhalde, bu sistem gerçekten böyle mi ya? Fena uyuz olmuş durumdayım şuan.
Hocam ne kadar düşerse düşsün kovulman zor ben her sezon oynarken lig dahil her şeyi kazanmama rağmen 50 rating ile devam ediyorum, zaten Almanya 3. Lig olduğu için kovmaları biraz zor.

Geri
Yukarı