FIFA 22 offline aktivasyon kodu nereden alınır?

Fiyatı olması gerektiği gibidir, çünkü gamesatış komisyon kesiyor. Sitede her offline oyun hesabının fiyatı ortalama 25 ₺'dir çünkü. Ve aldıktan sonra sorun çıkmıyor, hesap değişebiliyor bazen, o da satıcı çoğu zaman yenisini temin ediyor. Kayıt dosyalarınız zarar görmez çoğu zaman.

Fiyatı olması gerektiği gibidir, çünkü gamesatış komisyon kesiyor. Sitede her offline oyun hesabının fiyatı ortalama 25 ₺'dir çünkü. Ve aldıktan sonra sorun çıkmıyor, hesap değişebiliyor bazen, o da satıcı çoğu zaman yenisini temin ediyor. Kayıt dosyalarınız zarar görmez çoğu zaman.
Hocam bunu bilmeden aptalca yorum yapanlar sayısı çok fazla. Mağaza sahibi benim ve zaten en düşük limit 25 lira. Aylık 30 lira sadece Google Drive'a para ödüyoruz Origin dosyalarını depolamak için.Video linkine giriş yapıp olayın ortak hesaptan ibaret olmadığını da görebilecek ve ön yargılarınızı yıkabileceksiniz ama 2 gün sonra patlayan hesaplardansa bu ürünü alıp sınırsız aktivasyonlu kullanabilecek herkes

@fatihmehmetcnn Bir Fifa 22 çevrımdışı oynamak için adamlar diğer oyunları kendi Origin hesabından indiremeyecek videoda ben onu anladım. Bu korsan oyun mu? Sattığınız hesaplar kimin ve orijinal oyun oradan mı alıp çevrımdışı yaptırıp satıyorsunuz? Yok Update yapmayın bozulacak Recep Baltaş bunu beğenmedi. :D

@fatihmehmetcnn bir FIFA 22 çevrımdışı oynamak için adamlar diğer oyunları kendi Origin hesabından indiremeyecek videoda ben onu anladım. Bu korsan oyun mu? Sattığınız hesaplar kimin ve orijinal oyun oradan mı alıp çevrımdışı yaptırıp satıyorsunuz? Yok Update yapmayın bozulacak Recep Baltaş bunu beğenmedi. :D

Bu olayın amacı zaten bu, keşke bunun bir çözümü olsa ama dolar bu durumdayken insanlar başka bir şekilde oyun oynayamayacak. Crack gibi virüs zararlı dosyalar yok, hesaplar bizim mağazamıza ait, bu hesaplara 690 lira yıllık para ödeniyor, kaç tane hesap var desen 10-15 tane aktif hesap, ban yedikçe yenisini açıyoruz. Orijinal oyun olarak zaten satıyoruz, kiralama mantığı ile. Windows Update yapınca Denuvo koruması bir şekilde devreye giriyor ve aktivasyon gidiyor, bu yüzden Update yapmayın diyoruz.

@fatihmehmetcnn bir FIFA 22 çevrımdışı oynamak için adamlar diğer oyunları kendi Origin hesabından indiremeyecek videoda ben onu anladım. Bu korsan oyun mu? Sattığınız hesaplar kimin ve orijinal oyun oradan mı alıp çevrımdışı yaptırıp satıyorsunuz? Yok Update yapmayın bozulacak Recep Baltaş bunu beğenmedi. :D

Recep bey haklı olabilir kendi çerçevesinde ama şu da var. EA denilen firma Türkiye'ye bölge fiyatlandırması gibi bir şey yapmadan güncel kur ile fiyat sunuyor ve bir oyun için asgari ücretin 1/5'i kadar ödeme yapacak sayısı çok az ülkede. Birçoğu öğrenci ve kira ödemeye para bulamazken bir de 480-500 lira bir oyuna para veremez. F1 2020 dünyada 50-60 dolar arasında iken Türkiye'de 92 liraydı ama EA satın aldıktan sonra F1 2021 fiyatı 420 liradan çıktı. Kim alabildi? Çok az bir kesim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bunu bilmeden aptalca yorum yapanlar sayısı çok fazla. Mağaza sahibi benim ve zaten en düşük limit 25 lira. Aylık 30 lira sadece Google Drive'a para ödüyoruz Origin dosyalarını depolamak için.Video linkine giriş yapıp olayın ortak hesaptan ibaret olmadığını da görebilecek ve ön yargılarınızı yıkabileceksiniz ama 2 gün sonra patlayan hesaplardansa bu ürünü alıp sınırsız aktivasyonlu kullanabilecek herkes
Yazınızı yeni gördüm, hesaplar garanitili mi? Yani hesap kapanınca save ler gidiyor. Yeni hesap verseniz bile baştan başlanmaz.

Geri
Yukarı