FIFA 22 oyun kolunu görmüyor

Atahan Kutlu

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese iyi akşamlar. FIFA 22'yi Game Pass üzerinden indirdim ve X360CE uygulaması ile ayarları yaptım fakat buna rağmen oyunda gözükmüyor. Ne yapabilirim?

Hocam ekledim ama EA Recovery Helper çıkmıyor.
Direkt App Recovery kısmı gözüküyordu oradan Steam Girdisini Etkinleştir diyip Playstation'u seçtim ama olmuş mudur?

Sadece EA yazıp dene başka isimle de çıkabilir.
App Recovery'den yaptım hocam.

Sadece EA yazıp dene başka isimle de çıkabilir. Geniş ekran moduna girmeden önce dene çıkıyor mu diye.
Hocam sonrasında oyunu nereden başlatmak lazım, Steam falan açık durmalı mı?

Direkt App recovery kısmı gözüküyordu oradan Steam girdisini etkinleştir deyip PlayStation'u seçtim ama olmuş mudur?

App Recovery'den yaptım hocam.

Hocam sonrasında oyunu nereden başlatmak lazım, Steam falan açık durmalı mı?

PlayStation'u değil Xbox'u seçmen lazım senin kol Xbox olarak geçiyor benimki PS kolu olduğu için öyle. Son sorun için EA'yı her yerden kapat sonra Steam'den başlat oyunu da EA üzerinden başlat.

PlayStation'u değil Xbox'u seçmen lazım senin kol Xbox olarak geçiyor benimki PS kolu olduğu için öyle. Son sorun için EA'yı her yerden kapat sonra Steam'den başlat oyunu da EA üzerinden başlat.
Hocam X360ce'de bir şeyi yanlış yapmışım ondan olmuyor galiba deneyip yazacağım.

Hocam her şeyi denedim olmadı zaten sistemim kötüydü iyi oynatmazdı muhtemelen. Yine de teşekkür ederim değerli vaktinizi harcadığınız için.

Hocam X360ce'de bir şeyi yanlış yapmışım ondan olmuyor galiba deneyip yazacağım.

Hocam her şeyi denedim olmadı zaten sistemim kötüydü iyi oynatmazdı muhtemelen. Yine de teşekkür ederim değerli vaktinizi harcadığınız için.
Her şeyi doğru yaptığınıza emin misiniz bende sorunsuz oldu PS kolunda Xbox kolunda da olması lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı