FIFA 22 oyun kolunu görmüyor

Atahan Kutlu

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese iyi akşamlar. FIFA 22'yi Game Pass üzerinden indirdim ve X360CE uygulaması ile ayarları yaptım fakat buna rağmen oyunda gözükmüyor. Ne yapabilirim?

Wonderboy markalı ucuz bir kol.

Ben DualShock 4 kullanıyorum hiçbir türlü gösterememiştim sonra EA uygulamasını Steam'e oyun olarak ekledim sonra kontrolcüyü Steam'e tanıttım EA'yı Steam'den başlattım ve Steam'ın kontrolcü desteği ile oynayabildim sende aynısını deneyebilirsin fakat çalışır mı emin değilim bendeki kol DS4'tü çünkü.

Ben DualShock 4 kullanıyorum hiçbir türlü gösterememiştim sonra EA uygulamasını Steam'e oyun olarak ekledim sonra kontrolcüyü Steam'e tanıttım EA'yı Steam'den başlattım ve Steam'ın kontrolcü desteği ile oynayabildim sende aynısını deneyebilirsin fakat çalışır mı emin değilim bendeki kol DS4'tü çünkü.
Steam'de tam olarak ayarları nasıl yaptınız?

Steam'de tam olarak ayarları nasıl yaptınız?
Ayarlar > Kontrolcü > Genel Kontrolcü Ayarlarına gel oradan aşağıdaki gibi yap.

1686423367074.png

Bundan sonra kolunu seç ve tanımlamaya bas sonra dene olmuş olması lazım.

Bir de bunları yaptıktan sonra geniş ekrana gir EA Recovery Helper diye geçmesi lazım EA uygulamasının ona gir ayarlar kısmına gir özellikler kısmına gir kontrolcü kısmına gir oradan da Steam Girdisini etkinleştir yap orayı.
1686423518143.png

Dosya Ekleri

• 1686423331577.png
    1686423331577.png
    410,4 KB · Görüntüleme: 16
Ayarlar > Kontrolcü > Genel Kontrolcü Ayarlarına gel oradan aşağıdaki gibi yap.

Eki Görüntüle 1815634

Bundan sonra kolunu seç ve tanımlamaya bas sonra dene olmuş olması lazım.

Bir de bunları yaptıktan sonra geniş ekrana gir EA Recovery Helper diye geçmesi lazım EA uygulamasının ona gir ayarlar kısmına gir özellikler kısmına gir kontrolcü kısmına gir oradan da Steam Girdisini etkinleştir yap orayı. Eki Görüntüle 1815640
Hocam EA Recovery Helper kısmına nasıl geleceğim?

Şöyle Steame EA uygulamasını ekledin mi ? EA uygulamasını eklediğin zaman steamde EA Recovery Helper diye geçiyor en üstte arama kısmı olması lazım orada ea yazarsan çıkar.

1686424060619.png

Şöyle Steame EA uygulamasını ekledin mi ? EA uygulamasını eklediğin zaman steamde EA Recovery Helper diye geçiyor en üstte arama kısmı olması lazım orada ea yazarsan çıkar.

Eki Görüntüle 1815650
Hocam oyun ekle kısmından bir videoda gördüğüm için EA Desktop'ı eklemiştim. Oradan neyi eklemem gerekiyor?

Geri
Yukarı