FIFA 22 PC'de kaç TL olur?

Tamamdır teşekkürler. Olmazsa bütçeyi 800TL ye çıkaracağım.
Bak kardeşim, ne kadar Fifa oyunu çıkarsa, fiyatı o kadar katlanır. Örneğin Fifa 20 130 TL (internetten baktığımda öyle görünüyordu). Fifa 21, Fifa 20'nin 270 TL fazlası. Her çıkan oyun 270 TL artıyor, aynı fiyatta artıyor desek: 490 TL (yuvarlasak 500 TL) falan olur.
Ama bunların hepsi tahmin. Fifa 22 ile herhangi bir bilgi yok ama dediğim gibi, 500 TL falan olur.

Eski nesil çıkarsa daha uygun olabilir. Yeni nesilde fiyat yüksek olur. Bu konuda duyumlarınız nedir? Hangi nesilde çıkar pc ye

EA fiyat politikasını hiç değiştirmiyor. FIFA 21'den gördüğümle konuşuyorum FIFA 22 çıktıktan 3 ay sonra 180₺ gibi bir fiyata düşer. FIFA 21'de aynısı olmuştu.

EA fiyat politikasını hiç değiştirmiyor. FIFA 21'den gördüğümle konuşuyorum FIFA 22 çıktıktan 3 ay sonra 180₺ gibi bir fiyata düşer. FIFA 21'de aynısı olmuştu.
Fifa 21 oynamak gibi olacak. Yeni teknoloji yok Hypermotion denilen tüm takımın oynanışını aktarma doğal bir futbol görünümü gibi olacaktır. Oynanış videolarını çok merak ediyorum bir gelseydi. Ama sadece izleyeceğiz pc oyuncuları olarak. Şimdiden fifa 23 te next gen olacak mı demeye başlasak mı ! 23 te de oyun motoru değişir yine pc ye gelmezse şaşırmam

Geri
Yukarı