FIFA 22 Pro kariyer modunda teknik direktör beni yanlış mevkide oynatıyor

EmreSXT

Decapat
Daha fazla  
FIFA 22 oyuncu kariyeri modunda Manchester City'e transfer olduktan sonra asıl mevkim santrafor olmasına rağmen Pep hocam beni sol kanatta oynatıyor. Nasıl değiştirebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
FIFA 22 oyuncu kariyeri modunda manchester City'e transfer olduktan sonra asıl mevkim santrafor olmasına rağmen pep hocam beni sol kanatta oynatıyor. Nasıl değiştirebilirim?

Hocam tam bir bilgim yok ama aynısı ben oynarkende başıma geldi saçma sapan mevkilerde oynatıyor 95 overall olmama rağmen 80'lik adamı CL finalinde yerime oynatıyordu ya oyunun algoritmasi bozuk ya da senin mevkinde daha iyi bir oyuncu olabilir.

Hocam tam bir bilgim yok ama aynısı ben oynarkende başıma geldi saçma sapan mevkilerde oynatıyor 95 overall olmama rağmen 80'lik adamı CL finalinde yerime oynatıyordu ya oyunun algoritmasi bozuk ya da senin mevkinde daha iyi bir oyuncu olabilir.
Oyunun bir saçmalığı sanırım. 92 overall santrforum benim yerime 86'lık Odegaard'I oynatıyor santrforda.

FIFA 22 oyuncu kariyeri modunda Manchester City'e transfer olduktan sonra asıl mevkim santrafor olmasına rağmen Pep hocam beni sol kanatta oynatıyor. Nasıl değiştirebilirim?
Oyuna başlarken sol orta saha idim. Hoca beni forvet oynatmaya başladı. Forveti de sola koydu. Oyun bozuk bence. Yine de takımı ben taşıyordum.

Geri
Yukarı