FIFA 22 RT ve LT tuşları atak ile defans ayarları kısmında aynı anda değişiyor

Vonx98

Hectopat
Ana menüden tuş ayarlarına giriyorum ve atak kısmında plase vuruşu RT tuşuna alıyorum ardından defansa geçiyorum RT tuşuna yakın markajı alıyorum.
Tekrar atak kısmına geçtiğimde RT tuşu plase değil top saklama olarak değişmiş oluyor.
Yani RT ile lt tuşlarını hangi sıraya koyarsam diğer sekmede (atak/defans) de aynı tuşa atanmış oluyorlar.
Daha önceden böyle bir sorun yaşamadım yakın zaman bir bilgisayarı sıfırladım ondan sonra ne yaptıysam düzeltemedim.
Kullandığım kontrolcü Logitech wairless F710.
Bir de eklemek istediğim daha önceden kolu direkt bilgisayara takıp kullanabiliyordum bu sefer direkt takıp kullanamadım aygıt ayarlarından sürücüsünü manuel seçip Xbox kolu gibi okutmak zorunda kaldım bununla ilgili olabileceğinden de şüpheliyim.
Yardımcı olursanız sevinirim.

Tuşları ayarladıktan sonra çıkışa tıkladığınız zaman ayarları kaydet gibi bir seçenek çıkacaktır. Orada kaydettiğinize ve sonrasında taraf seç kısmından o ayara geçtiğinize emin misiniz?

Tuşları ayarladıktan sonra çıkışa tıkladığınız zaman ayarları kaydet gibi bir seçenek çıkacaktır. Orada kaydettiğinize ve sonrasında taraf seç kısmından o ayara geçtiğinize emin misiniz?
Seçiyorum hocam yalnız anlattığım gibi bazı tuşları özel olarak değiştiremiyorum başka arkadaşlarımda da denedim tamamen oyunla ilgili oynamaya alıştım fakat değiştirememek hiç mantıklı değil online de bazı tuşları ayarlamalarını anlıyorum örneğin taktiksel savunma şart koşmak gibi lakin offline yada arkadaşlarla oynan oyunlarda istediğim tuşu istediğim komuta atayabilmeliyim diye düşünüyorum

Seçiyorum hocam yalnız anlattığım gibi bazı tuşları özel olarak değiştiremiyorum başka arkadaşlarımda da denedim tamamen oyunla ilgili oynamaya alıştım fakat değiştirememek hiç mantıklı değil online de bazı tuşları ayarlamalarını anlıyorum örneğin taktiksel savunma şart koşmak gibi lakin offline yada arkadaşlarla oynan oyunlarda istediğim tuşu istediğim komuta atayabilmeliyim diye düşünüyorum
çözümü bulabildiniz mi?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı