FIFA 22 seçkin zorluk ayarı neden bu kadar zor?

Sir Lewis

Hectopat
FIFA 22'de zorluklar güncellendi mi? 21 oynarken seçkinde oynuyordum. Çok da rahat değildim ancak zorlanmıyordum en azından.
22'de bırakın seçkini, efsanevide zorlanıyorum. Durum hakkında bilgisi olan varsa cevabını bekliyorum. Teşekkürler.

Oyunun zorluk ayarında acayip bir dengesizlik var, Dünya Klasında oynarken çok kolay geliyor yükseltip Efsanevi yapınca aşırı zorlaşıyor top alınmayacak derecede paslaşıyor takımlar. Garip bir dengesizliği var.

Oyunun zorluk ayarında acayip bir dengesizlik var, dünya klasında oynarken çok kolay geliyor yükseltip efsanevi yapınca aşırı zorlaşıyor top alınmayacak derecede paslaşıyor takımlar. Garip bir dengesizliği var.

Kesinlikle öyle. EA Play üzerinden oynadığım için başka seçeneğim de yok.
23'te durum nasıl?

23'ü satın almadım, EA Play de kullanmadığım için oynamadım hiç.

Hala oynuyor musunuz bilmiyorum ancak yine de paylaşmak istedim.
Bugün bu videodaki ayarları yaptım ve oyun şu anda çok daha dengeli oldu.
En azından yapay zeka artık ölümcül derecede paslaşmıyor.
Efsanevi zorlukta çok daha rahat oynanılabilir artık. Yakında seçkin bile geçebilirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hala oynuyor musunuz bilmiyorum ancak yine de paylaşmak istedim.
Bugün bu videodaki ayarları yaptım ve oyun şu anda çok daha dengeli oldu.
En azından yapay zeka artık ölümcül derecede paslaşmıyor.
Efsanevi zorlukta çok daha rahat oynanılabilir artık. Yakında seçkin bile geçebilirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu sıralar pek girmiyorum ama oynayacağım zaman bu video aklımda olacaktır, teşekkürler.

Geri
Yukarı