FIFA 21 seçkin zorluk sliders

Hocam diyebileceklerim bu kadar ben hiçbir zaman seçkini yenemediğim için sadece dünya klasında uyguladıklarımı aktarmak istedim dediğim gibi İngiltere 4.liginden takım alıp önemsiz maçları simüle edip önemli maçları oynayabilirsin Premier lige çıktığında ise tüm maçları oynarsın bir tavsiyem daha var ki bunu ben hep kullanırım bildiğin üzere efsaneleşen hocalar genellikle her sene transfer yapabilen bir takımda efsaneleşmezler ve sende Premier lige çıkıp Avrupa ligine gidene kadar transfer yapma bu sayede Premier ligde çok zorlanırsın ve çok heyecanlı bir kariyer olur ayrıca o klübün efsanesi de olursun.
Hocam öncelikle her şey için çok teşekkür ediyorum sana. Ama yardımcı olabilecek başka kişileri nereden bulabilirim? Siteyi daha yeni yeni keşfediyorum. Özel mesaj filan da yok. Acaba bu problemi nasıl çözeriz ya?

Hocam öncelikle her şey için çok teşekkür ediyorum sana. Ama yardımcı olabilecek başka kişileri nereden bulabilirim? Siteyi daha yeni yeni keşfediyorum. Özel mesaj falan da yok. Acaba bu problemi nasıl çözeriz ya?

Dediğim gibi öne çıkarabilirsin ben de pek bilmiyorum pek aktif değilim.

Hayırlı ramazanlar dostlar. Öncelikle ben aşağıda görmüş olduğunuz gibi bu ince ayarlar ile seçkin zorlukta oynuyorum. Rekabetçi mod da açık bu arada. Fakat oyun hala kolay geliyor. Rakip takım tam atağa çıkacağı sırada topu geri yolluyor. Ve ben de çok kolay gol atabiliyorum. Zorluğun PES 2021'deki efsane zorluk gibi bayağı zor ve gerçekçi olmasını istiyorum. Kariyer oynarken çok güzel oluyor gerçekten. Ama hala güzel bir sliders ayarı bulamadım. Yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler.

Ekran Görüntüsü (34).png

Ekran Görüntüsü (35).png

Ekran Görüntüsü (36).png

Ekran Görüntüsü (37).png

Ekran Görüntüsü (38).png

Ekran Görüntüsü (39).png

15 Yıllık FIFA oyuncusuyum ve şuana kadar çıkan en kötü FIFA oyunudur FIFA 21. Bu yıl aldığıma pişmanım.
Bu yüzden kendini yorma, ne yaparsan yap vurduğun yerden gol oluyor, çapraza gir vur gol.
Hepsi bu kadar..

15 Yıllık FIFA oyuncusuyum ve şuana kadar çıkan en kötü FIFA oyunudur FIFA 21. Bu yıl aldığıma pişmanım.
Bu yüzden kendini yorma, ne yaparsan yap vurduğun yerden gol oluyor, çapraza gir vur gol.
Hepsi bu kadar..
Peki kullandığınız sliders ayarları var mı? Ya gerçekten çok kolay geliyor oyun.

Ben her türlü ayarı denedim, kaleci kabiliyetini en sona bile dayadım, farklı oynanış modları yükledim, dedim belki böyle çözeriz ama değişen bir şey olmadı.
Farklı ayar kullanmıyorum çünkü oyunu oynamıyorum :)
Bu yıl sadece oynadığım 50 saati geçmez, onun yerine FIFA 20 oynuyorum.

Mod yüklemek istersen ve denemek istersen, şu modu deneyebilirsin.

Hayırlı ramazanlar. Oyunun zor olmasını istiyorum. Sizce bu slider iyi mi?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (34).png
    Ekran Görüntüsü (34).png
    488,7 KB · Görüntüleme: 43
  • Ekran Görüntüsü (35).png
    Ekran Görüntüsü (35).png
    498,1 KB · Görüntüleme: 43
  • Ekran Görüntüsü (36).png
    Ekran Görüntüsü (36).png
    497,7 KB · Görüntüleme: 39
  • Ekran Görüntüsü (37).png
    Ekran Görüntüsü (37).png