Çözüldü FIFA 22 siyah ekran sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ozzyozzi

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

FIFA 22 PC'de garip bir sorunla karşılaşmaya başladım. Maça girince her yer siyah oluyor. Online'da arkadaşım davet atıyor ona katılınca sorun yok. Fakat ben davet atınca veya kendim PC'ye karşı oynarken ekran siyah oluyor. Hatta oyun ısınmasında da renklerde bir sıkıntı yok. Steam'den ve Origin'den oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula yaptım olmadı. Origin'den repair dedim olmadı, yardımcı olabilir misiniz?

Dosya Ekleri

• fifa 22 siyah ekran sorunu.jpg
    fifa 22 siyah ekran sorunu.jpg
    43,2 KB · Görüntüleme: 412
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Aynı birebir sorun bende de oldu, takımda aynı Chelsea takımında turnuva modundayken. Sadece Chelsea takımında oluyor. Dier turnuvalarda falan olmadı bu. Son güncellemeleri kabul ettim FIFA 22'de ve son kadroları indir dedim sonra böyle oldu. Chelsea takımında güncelleme sonrası sorun olabilir. Bende dier turnuva maçlarında böyle olmadı çünkü. Az önce santra ile birkaç takım denedim, sadece Chelsea maçlarında yapıyor ben de.

Sorunu çözdüm ben. Oyun dosyaları doğrula dedikten sonra belgelerimde olan kayıt dosyasını da silince düzeldi. Ayarları, tuş atamaları falan sıfırdan kurmak gerek ama.
Aynı birebir sorun bende de oldu, takımda aynı Chelsea takımında turnuva modundayken. Sadece Chelsea takımında oluyor. Dier turnuvalarda falan olmadı bu. Son güncellemeleri kabul ettim FIFA 22'de ve son kadroları indir dedim sonra böyle oldu. Chelsea takımında güncelleme sonrası sorun olabilir. Bende dier turnuva maçlarında böyle olmadı çünkü. Az önce santra ile birkaç takım denedim, sadece Chelsea maçlarında yapıyor ben de.

Sorunu çözdüm ben. Oyun dosyaları doğrula dedikten sonra belgelerimde olan kayıt dosyasını da silince düzeldi. Ayarları, tuş atamaları falan sıfırdan kurmak gerek ama.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı