Çözüldü FIFA 22 sunuculara bağlanırken çöküyor

• Konuyu başlatan ozd4s
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 1B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ozd4s

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhabalar, FIFA 22 lansman maçından hemen sonra sunuculara bağlanırken çökmektedir. Bilgisayarımda 21 de bulunmaktadır ve herhangi bir sorun olmadan çalışmaktadır. Görüntüdeki ekrandan sonra oyun direkt kapanmaktadır. Ekran kartı sürücülerim günceldir.

1633066653831.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Lansman maçını bitirdikten sonra sunuculara bağlanırken bağlanmayı "iptal et"e basarak oyun içine girdim, sonra tekrardan sunuculara bağlana tıkladığımda attı. Tekrar oyuna girdiğimde herhangi bir sıkıntı olmadı. Sorunu yaşayacak olan arkadaşlar vardır illa, ben böyle çözdüm.
Lansman maçını bitirdikten sonra sunuculara bağlanırken bağlanmayı "iptal et"e basarak oyun içine girdim, sonra tekrardan sunuculara bağlana tıkladığımda attı. Tekrar oyuna girdiğimde herhangi bir sıkıntı olmadı. Sorunu yaşayacak olan arkadaşlar vardır illa, ben böyle çözdüm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Lansman maçını bitirdikten sonra sunuculara bağlanırken bağlanmayı "iptal et"e basarak oyun içine girdim, sonra tekrar sunuculara bağlana tıkladığımda attı. Tekrar oyuna girdiğimde herhangi bir sıkıntı olmadı. Sorunu yaşayacak olan arkadaşlar vardır illa, ben böyle çözdüm.

Kendi mesajınızı raporlayın çözüm olarak. Aynı sorundan mustarip arkadaşlara yardımı olur.

Geri
Yukarı