FIFA 22 teknik direktör kariyeri için takım önerisi

EMOyt

Decapat
Dostlar Fenerbahçe kariyeri yaptım 3 sezon fakat şampiyonlar ligine kadar kazandım o yüzden böyle güçlü bir takım değil de beni deli gibi zorlayacak bir takım istiyorum. Türk takımı olur başka ligden olur falan hiçbiri fark etmez, zorlasın yeter.

Adana demirspor iyi olabilir.
Hocam grkn yapmıştı kariyerini, fazla zorlıyacağını düşünmüyorum beni.

Wycombe Wanderers takımını al. İngiltere liginde ama hangi kümede bilmiyorum.

Enis Kirazoğlu izleyenlerin gözü yaşlı :)
:')

Konu güncelliğini yitirmedi bu arada isteyen herkes takım önerebilir, güncelliği bitince yazarım.

Son düzenleme:
İngiltere 2.Lig Hull City güzel olur. Türk takımlarından da birkaç transfer yaparsın.

İngiltere 2.Lig Hull City güzel olur. Türk takımlarından da birkaç transfer yaparsın.

Düşüneceğim hocam bu güzel olabilir.

Aklıma West Bromwich Albion geldi. İngiltere Championship takımı sizi zorlayabilir.

Hocam West Bromwich bana pek renklerinden dolayı ilgi çekici gelen bir takım değil, ayrıca yakın gelecekte düştü 2. lige o yüzden yüksek ihtimalle yapmam. Böyle uzun zamandır 1. lige çıkamayan bir takım falan varsa bildiğiniz güzel olabilir.

Hocam West Bromwich bana pek renklerinden dolayı ilgi çekici gelen bir takım değil, ayrıca yakın gelecekte düştü 2. lige o yüzden yüksek ihtimalle yapmam. Böyle uzun zamandır 1. lige çıkamayan bir takım falan varsa bildiğiniz güzel olabilir.
Birmingham City de olabilir. 2010-2011 sezonu sonunda düştü Championshipe.

Geri
Yukarı