FIFA 22 Transfer Güncellemesi 2023

Düşen çıkan takımlar büyük ihtimalle İngiltere, Fransa, Almanya gibi ikinci ligi bulunan ülkelerin ligleri içindir.
ne anladım ki o zaman bu işten. kariyer açıp oynamaya çalışsak sıkıntı. kendim düzenliyim dedim yeni oyuncularla ilgili bilgi yok oluşturamıyorum haliyle. İnşallah yeni bir güncelleme gelir...

ne anladım ki o zaman bu işten. kariyer açıp oynamaya çalışsak sıkıntı. kendim düzenliyim dedim yeni oyuncularla ilgili bilgi yok oluşturamıyorum haliyle. İnşallah yeni bir güncelleme gelir...
FIFA 22 de düşen takımlar kadro yaması ile ayarlanmaz. Mecbur MOD kullanıp ona uygun transfer dosyası bulmanız gerekiyor.

cheat tableden baktığımda bazı oyuncuların potansiyellerinin sofifadan daha farklı olduğunu gördüm örn osimhen oyunda 88 potansiyel ama sofifada 90 potansiyel

Merhaba,

Fifa 22 için güncel kadro dosyasını aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Kurulum;

Sorun yaşamamanız adına halihazırda bulunan kadrolarınızı her ihtimale karşı yedekleyiniz. Dosya modsuz, temiz Fifa 22 içindir.

İndirdiğiniz Squad dosyasını Belgelerim/Fifa 22/Settings klasörüne atıp oyunu açtıktan sonra oyun menüsünden Profil/Kadroları Yükle seçeneğiyle değiştirdiğinizde güncel kadroların aktif olduğunu görebilirsiniz.
Kadroları aktif etmede sorun yaşayanların Origin'i Offline yapıp kadroları yeniden yükledikten sonra Profili Kaydet demeleri yeterlidir.

İndirme Bağlantısı: Squads20230415232543 15.04.2023

Dosya Detayları;

Tüm ligler için güncel transferler ve kiralık oyuncular tanımlandı.

Süper Lig takımları ve diğer bazı takımlarda teknik direktör yüzleri eklendi.
(Şenol Güneş, Andrea Pirlo, Okan Buruk, Jorge Jesus, Abdullah Avcı, Erol Bulut, Nuri Şahin.. Bazı yüzler profesyonel değil, biraz olsun benzemesi için eklendi.)

Takım taktik güncellemeleri tanımlandı.
Oyunda bulunmayan birçok oyuncu eklendi ve teknik direktör güncellemeleri eklendi.

Genç ve potansiyelli oyuncular oyuna eklendi.
Genç oyuncuların potansiyelleri FIFA 23'e göre güncellendi.
Sofifa 23 referans alınarak güncel overaller oyunculara tanımlandı.

Liglerdeki kadrolar, kiralık oyuncular(dünya genelinde kiralık oyuncular da dahil), bunlara ait sözleşmeler ve bazı takım taktikleri güncellendi.
Satın alma opsiyonlu kiralık oyunculara opsiyon tanımlandı.
Alt ligleri olan ülkelerde çıkan-düşen takımlar güncellendi.

Süper Lig ekiplerinin stadyumlarına benzer stadyumlar eklendi.
Şampiyon olan takımların aldığı kupa sayıları, ligler ve ŞL/AL dahil olmak üzere, güncellendi.
Liglerin hakem güncellemeleri eklendi.

Süper Lig'teki teknik direktörler dahil olmak üzere birçok içerik güncellemesi yapıldı.
Avrupadaki liglerde, takımların orijinal stadyum isimleri eklendi,
Bazı oyuncuların koşu animasyonları gerçeği gibi uyarlandı.

Şampiyonlar Ligi grupları 2022/2023 çekilişine göre güncellendi.
Avrupa Ligi grupları 2022/2023 çekilişine göre güncellendi.
Konferans Ligi grupları 2022/2023 çekilişine göre güncellendi.

Kariyer modunda kış transferlerinin haberlere yansıması güncellendi. Ronaldo Al Nassr için imza töreninde, Felix Chelsea takımına kiralandı, Gakpo Liverpool takımına imza attı vs.)

Genç yetenekler oyuna eklendi. (Endrick, Marqunios, Lewis, Arda Güler, Emirhan Delibaş, Muhammed Gümüşkaya, Emin Bayram, Emirhan İlkhan, Hamza Akman vb.) (Bazı genç oyuncuların mini faceleri orijinal değil, benzerleridir.)

Kadro güncellemesi temiz FIFA 22'ler için yapılmıştır, diğer yamalarla uyumsuz olabilir.

Güncelleme vivirmidas olarak tamamen bana aittir, FIFA Database üzerinden Transfermarkt ve Sofifa 23 referansı ile yapılmıştır, piyasada oyuncu oluşturup kariyerde bir sezonda 99 overalle ulaşan oyuncu yamalarıyla veya miniface olmayan oyuncuların olduğu takımlarla, kariyer modunda kiralık olmayan oyuncuların bulunduğu takım ve yamalarla karıştırmayınız.

Değerlendirme mesajlarınız ve yorumlarınız önemli :)

Keyifli oyunlar :)
güncel kadroyu nerden indiricez linki göremedim

Merhaba,

FIFA 22 için güncel kadro dosyasını aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Kurulum;

Sorun yaşamamanız adına halihazırda bulunan kadrolarınızı her ihtimale karşı yedekleyiniz. Dosya modsuz, temiz FIFA 22 içindir.

İndirdiğiniz Squad dosyasını Belgelerim/Fifa 22/Settings klasörüne atıp oyunu açtıktan sonra oyun menüsünden Profil/Kadroları yükle seçeneğiyle değiştirdiğinizde güncel kadroların aktif olduğunu görebilirsiniz.
Kadroları aktif etmede sorun yaşayanların Origin'i offline yapıp kadroları yeniden yükledikten sonra profili kaydet demeleri yeterlidir.

indirme bağlantısı: yeni güncellemeler konunun son sayfasında ve video platformunda bulunacaktır.

dosya detayları;

Tüm ligler için güncel transferler ve kiralık oyuncular tanımlandı.

Süper Lig takımları ve diğer bazı takımlarda teknik direktör yüzleri eklendi.
(Şenol güneş, andrea pirlo, okan buruk, jorge jesus, abdullah avcı, erol bulut, nuri şahin. Bazı yüzler profesyonel değil, biraz olsun benzemesi için eklendi.)

Takım taktik güncellemeleri tanımlandı.
oyunda bulunmayan birçok oyuncu eklendi ve teknik direktör güncellemeleri eklendi.

genç ve potansiyelli oyuncular oyuna eklendi.
Genç oyuncuların potansiyelleri FIFA 23'e göre güncellendi.
sofifa 23 referans alınarak güncel overaller oyunculara tanımlandı.

liglerdeki kadrolar, kiralık oyuncular
(dünya genelinde kiralık oyuncular da dahil), bunlara ait sözleşmeler ve bazı takım taktikleri güncellendi.
Satın alma opsiyonlu kiralık oyunculara opsiyon tanımlandı.
Alt ligleri olan ülkelerde çıkan-düşen takımlar güncellendi.

Süper Lig ekiplerinin stadyumlarına benzer stadyumlar eklendi.
Şampiyon olan takımların aldığı kupa sayıları, ligler ve ŞL/AL dahil olmak üzere, güncellendi.
Liglerin hakem güncellemeleri eklendi.

Süper Lig'teki teknik direktörler dahil olmak üzere birçok içerik güncellemesi yapıldı.
Avrupa'daki liglerde, takımların orijinal stadyum isimleri eklendi,
Bazı oyuncuların koşu animasyonları gerçeği gibi uyarlandı.

Şampiyonlar ligi grupları 2022/2023 çekilişine göre güncellendi.
Avrupa ligi grupları 2022/2023 çekilişine göre güncellendi.
Konferans ligi grupları 2022/2023 çekilişine göre güncellendi.

Kariyer modunda kış transferlerinin haberlere yansıması güncellendi. Ronaldo al nassr için imza töreninde, felix Chelsea takımına kiralandı, gakpo liverpool takımına imza attı vs.)

Genç yetenekler oyuna eklendi. (endrick, marqunios, lewis, arda güler, Emirhan delibaş, Muhammed gümüşkaya, emin bayram, Emirhan ilkhan, hamza akman vb.) (bazı genç oyuncuların mini faceleri orijinal değil, benzerleridir.)

Kadro güncellemesi temiz FIFA 22'ler için yapılmıştır, diğer yamalarla uyumsuz olabilir.

Güncelleme vivirmidas olarak tamamen bana aittir, FIFA database üzerinden transfermarkt ve sofifa 23 referansı ile yapılmıştır, piyasada oyuncu oluşturup kariyerde bir sezonda 99 overalle ulaşan oyuncu yamalarıyla veya miniface olmayan oyuncuların olduğu takımlarla, kariyer modunda kiralık olmayan oyuncuların bulunduğu takım ve yamalarla karıştırmayınız.

değerlendirme mesajlarınız ve yorumlarınız önemli :)

Keyifli oyunlar :)

FIFA 21 için mevcut mu?

Geri
Yukarı