FIFA 22 ülke puanı sistemi var mı?

Fts12

Decapat
Daha fazla  
FIFA 22 oynuyorum. Fazla oynamama rağmen fark etmedim, olduğunu sanmasamda sormak istedim, oyunda ülke puanı sistemi var mı? Mesela Beşiktaş gidip CL alırsa ligteki 2. eleme oynarken direk gruplara gidiyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bildiğim kadarıyla yok hocam ama yakında getirebilirler bence. Her geçen gün teknoloji ve oyunlardaki gerçekçilik artarken bu detayı da çok geçmeden (ör: 24 veya 25 teki serilerde) göz ardı etmeden getirebilirler.

Bildiğim kadarıyla FIFA'larda ülke puanı sistemi yok eğer ülke puanı sistemi istiyorsanız Football Manager serisine bakabilirsiniz.

Son düzenleme:
Bildiğim kadarıyla yok hocam ama yakında getirebilirler bence. Her geçen gün teknoloji ve oyunlardaki gerçekçilik artarken bu detayı da çok geçmeden (ör: 24 veya 25 teki serilerde) göz ardı etmeden getirebilirler.
Her sene oyunun bir cazibesi olsun diye kadameli getiriyorlar yenilikleri. Yoksa bizim düşündüğümüzü onlar da düşünür. Umarım gelir ileriki senelerde.

Her sene oyunun bir cazibesi olsun diye kadameli getiriyorlar yenilikleri. Yoksa bizim düşündüğümüzü onlar da düşünür. Umarım gelir ileriki senelerde.
Bence de hocam. İlerideki dönemlerde göreceğiz çok vakit almadan. Gerçekçilik algoritmasını her geçen gün başka seviyelere çıkarıyorlar oyun şirketleri.

Geri
Yukarı