FIFA 22 Ultimate Team yeni başlangıç önerileri

mustzsche

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhabalar FIFA 22 yeni bir başlangıç yapmak istiyorum. 12K FIFA points var, geriye kalan her şey sıfır noktasında. Nasıl bir yol izlemeliyim, FIFA pointsleri nasıl değerlendirebilirim?

FIFA Point ile promosyon paketlerinden açarsanız FP'leriniz çok çabuk biter ve paketlerden iyi oyuncular elde edemezseniz sıkıntı. "Premium Altın Paketi" açmak da ayrı bir seçenek. Oyunun başlangıcında açtığınızda çok iyi oyuncular gelme şansı düşük olsa da çıkan yüksek reytingli oyuncuları ve diğer malzemeleri satıp coin elde edebilirsiniz. Size tavsiyem bol bol Division Rivals oynamanız ve oyununuzu geliştirmeniz. Sonrasında hedefiniz FUT Champions olmalı. Ayrıca eğer ben botlarla maç yapmaktan sıkılmam, eğlenirim diyorsanız Squad Battles oynayarak ödül kazanabilirsiniz.

Evet arkadaşın dediği gibi yaptım. Sadece paket açarken Premium paket açmanın daha avantajlı olduğunu düşünerek oraya yöneldim. Paketten çıkan oyuncuları satarak güzel bir kadro kurabildim. Division Rivals oynamaya çalışıyorum, defans sorunu var ama onu da çözersem bütün sorunlar gidecek.

Arkadaşlar FIFA 2022 Ultimate Team'de bayağı bir paket açtım ama hiçbir oyuncu kadroda gözükmüyor. Nerede bu oyuncular.

Arkadaşlar FIFA 2022 Ultimate Team'de bayağı bir paket açtım ama hiçbir oyuncu kadroda gözükmüyor. Nerede bu oyuncular.

Kanka kadro dışı bırakmışsındır.

Yeni konular

Geri
Yukarı