FIFA 22 Windows 7'de çalışır mı?

İşletim sistemi
Windows 7
FIFA 22 açacak bir sisteminiz varsa Windows 7 kullanmanıza gerek yok. Windows 8.1 ya da 10 geçebilirsiniz. İki oyun da minimum Windows 10 64 bit istiyor yani Windows 7 32 bit ise açacağını sanmam, Windows 7 64 bit ise belki açılabilir ama düzgün çalışmayabilir.

1639761713899.png

FIFA 22 açacak bir sisteminiz varsa Windows 7 kullanmanıza gerek yok. Windows 8.1 ya da 10 geçebilirsiniz. İki oyun da minimum Windows 10 64 bit istiyor yani Windows 7 32 bit ise açacağını sanmam, Windows 7 64 bit ise belki açılabilir ama düzgün çalışmayabilir.
Aslında Windows'un, Windows 7'den beri aynı NT çekirdeğini kullandığını düşünürsek açılma ihtimali daha da yüksek olabilir.

Aslında Windows'un, Windows 7'den beri aynı NT çekirdeğini kullandığını düşünürsek açılma ihtimali daha da yüksek olabilir.

Teknik olarak doğru. Ancak çekirdek aynı şekilde değil. Yamalanmış, güncellenmiş bir çekirdek var Windows 10 ve ileriye dönük Windows işletim sistemleri içinde.

Bütün güncelleştirmeleri yapılı ise çalışması gerek.

Abi bir de arkadaşım için soruyorum bilgisayarında A8 7600 varmış (Windows 7) harici ekran kartıda yok sanırım 4 GB'da RAM'i var. Yani sistem taş devrinden kalma ama en azından 720p Low'da kaldırır mı acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı