FIFA 22 yükledikten sonra sistem mavi ekranlar vermeye başladı

İşletim sistemi
Windows 10

Gullit

Centipat
Daha fazla  
RAM
16
Ekran kartı
GTX 1050
Anakart
Lenovo Legion y520'nin anakartı
İşlemci
i7 7700HQ
Bu hatayla geçen yaz da karşılaşmıştım oyunu ilk yüklediğimde 1 2 ay bir süre oynadım ardından Ultimate Team modunda başka bir oyuncuyla eşleştim yüklenme ekranında mavi ekran vermişti o günden sonra bilgisayar sürekli mavi ekranlar vermeye başlamıştı. Ardından bir bilgisayarcıya götürdüm disklerimi değiştirdi ve format attı bilgisayarım eski sağlığına geri kavuştu. Tamir edilmiş bilgisayarımı kullandığım eylül'den beri GTA 5, Battlefield 1 gibi yüksek ayarlı tüm oyunları oynadım ve hiçbir mavi ekran gözlemedim. Ancak şu 2 gün önce bilgisayarıma FIFA 22'yi tekrar kurmaya karar verdim ve sadece teknik direktör kariyer modu oynadım(hiçbir maçı oynamadım sahada, sadece menülerde gezdim, en düşük ayarlarda açtım olası bir soruna karşı) oyunu düzgün bir şekilde sorunsuz oynadım ve sıkıldığımda kapatmıştım. Aradan 2 gün geçtikten sonra bilgisayarım mavi ekranlar çıkarmaya tekrar başladı. FIFA 22'yi kaldırmaya karar verdim ancak bu çözüm olmadı tekrar mavi ekran verdi bilgisayarım. Sizden talebim bu sorundan kurtulmam için ne yapmam gerekli? FIFA 22'nin tüm etkilerini kaldırmak için sistem geri yükleme de yaptım.

up

up

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı