FIFA 22'de ekran titremesi

mcelik0

Decapat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba FIFA 22'yi Origin'den satın aldım ve yükledim fakat oyunda menü içi ve animasyonlarda 60 FPS sabit. Bu yüzden ekranımda titremeler oluyor. Bu durumu nasıl çözebilirim? Ekranım 144Hz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır hocam araştırdım ve sabit 60 oluyormuş değiştiremedim.
Bende maça girince düzeliyor ama yine de menüde rahatsız edici, ekrana ışık gidip geliyormuş gibi sanki. Birkaç kişi daha başlık açmış ama çözülememiş sanırım.
Hayır hocam araştırdım ve sabit 60 oluyormuş değiştiremedim.

Sürücüden FIFA için FreeSync'i kapatarak çözdüm sorunu.

Son düzenleme:
Konu hakkında aynısını yaşıyordum çözümü tam ekran değil de pencereli kullanarak buldum. İyi oyunlar herkese. Başka bir çözüm varsa daha iyi olur tam ekran kullanmak isteyenler de olabilir.
Ben Cheat Engine kullandığım için falan iyi oluyor.

Bende maça girince düzeliyor ama yine de menüde rahatsız edici, ekrana ışık gidip geliyormuş gibi sanki. Birkaç kişi daha başlık açmış ama çözülememiş sanırım.

Aynısı vallahi bende de var şu an darboğaz mı oluyor diye düşünmüştüm ama FreeSync nasıl kapatılıyor? AMD kullanıyorum da RX 6600 XT.

Kardeşim dediğin gibi yaptım çözdüm sorunu Allah razı olsun vallahi...

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı