Çözüldü FIFA 22'de gamepad takılıyor gibi oluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

WHT

Decapat
Yer
İstanbul
FIFA 22 de Xbox 9. nesil Bluetooth ile oynuyorum. Bir tuş takılı kalmış gibi davranıyor oyun. Sürekli sola çekiyor. Tahminimce analog değil de tuş olanda sorun var. Diğer oyunlarda sıkıntı yok. Nasıl çözebilirim? Xbox 360 kontrolcü uygulamasını denendim işe yaramadı.

YouTube'daki videolardaki cofing. dosyasını da denedim fakat izin olmadığı için kaydedilmedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hayır dostum dediğim gibi diğer oyunlarda sorun yok.

Çözüm: Aynı sorunu yaşayan olursa Steam'e, Steam dışı oyun ekle seçeneğinden ekleyin. Fakat FIFA'yı değil "eadesktop.exe"'yi ekleyeceksiniz. Ekledikten sonra oyuna girişte Steam kütüphanesine girip açın düzeliyor. İyi oyunlar.
Peki yazılımdan çok kolun analog veya butonunda bir oksitlenme veya toz kaçmış olabileceğini düşündünüz mü?

Benim eski DualShock 4 cihazımda da aynı sorun vardı.

Hayır dostum dediğim gibi diğer oyunlarda sorun yok.

Çözüm: Aynı sorunu yaşayan olursa Steam'e, Steam dışı oyun ekle seçeneğinden ekleyin. Fakat FIFA'yı değil "eadesktop.exe"'yi ekleyeceksiniz. Ekledikten sonra oyuna girişte Steam kütüphanesine girip açın düzeliyor. İyi oyunlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı