FIFA 22'de kasmayan sistem FIFA 23'de kasıyor

Hocam FİFA 23'ün kasma problemi herkesin korkulu belası. Çoğu insanda ara sahnelerde vesaire kasma oluyor fakat FİFA 22'de en yüksekte 300 FPS alan ben de FİFA 23'te kasma yaşadım. Özellikle ara sahnelerde.
AMD kullananlar için Amd Adrenalin ayarlarından FIFA için fps limiti kısımı min değerini 30 ile 60 fps arasında bir değer olarak ayarlarsanız sorun çözülüyor.

AMD kullananlar için AMD Adrenalin ayarlarından FIFA için FPS limiti kısımımin değerini 30 ile 60 FPS arasında bir değer olarak ayarlarsanız sorun çözülüyor.

NVIDIA benimki.

Sisteminiz nedir ve internetiniz nasıl hocam. Bu arada oyun sırasında da yaşayanlar var hocam.

i7 9.nesil GTX 1650 laptop internetimde mis gibi pingim TR serverında LoL ve Valorant'ta 15 16 sabit indirme hızımda Steam'de 10 ile 12 MB arası.

i7 9.nesil GTX 1650 laptop internetimde mis gibi pingim TR serverında LoL ve Valorant'ta 15 16 sabit indirme hızımda Steam'de 10 ile 12 MB arası.
O zaman dediğim gibi hocam. Takılmalar vs. belki SSD okuma yazmasından dolayı olabilir diyeceğim de diğer oyunda sıkıntı çekmiyormuşsunuz. Bence sizin sisteminizde bir sorun yok.

Bir ihtimal düşük okuma yazma hızından dolayı olabilir diye düşünmüştüm sadece. Eğer HDD dolu olup sağlığı da düşükse diye.

Sağlığını bilmiyorum ama 400 ggbden fazla boş alan var.

Yani oyunun kasmaması lazımayar söyleyebilecek var mı ve oyun çıkalı kaç ay oldu EA cidden rezil bu kadar zamanda düzeltmeleri lazımdı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı