FIFA 22'de serbest vuruşta imleç sabit kalmıyor

batuhan1313

Hectopat
FIFA 22'de frikik kullanırken ekranda çıkan göstergeyi hareket ettirdiğim zaman geri eski yerine geliyor. Yayıncıları izliyorum sola doğru çekiyor orada kalıyor ben çekince eski yerine geliyor. Ne yapmam lazım? Steam'den oynıyorum çok hassas gibi geliyor gösterge zorla götürüyorum götürdüğüm zaman orada kalması için can çekişiyorum resmen.

maxresdefault.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
FIFA 22'de frikik kullanırken ekranda çıkan göstergeyi hareket ettirdiğim zaman geri eski yerine geliyor. Yayıncıları izliyorum sola doğru çekiyor orada kalıyor ben çekince eski yerine geliyor. Ne yapmam lazım? Steam'den oynıyorum çok hassas gibi geliyor gösterge zorla götürüyorum götürdüğüm zaman orada kalması için can çekişiyorum resmen.

Eki Görüntüle 1379366
Oyuncuyu hareket ettirmek için controller üzerindeki joystickleri kullanıyorsan malesef bu şekilde olmaya devam edecek. Kontrolü yön tuşlarına atarsan böyle bir sıkıntı yaşamazsın. O zaman da oyuncuyu yön tuşlarıyla hareket ettirmek zorunda kalırsın. Saçma sapan bir problem, aynısından ben de muzdaribim.

Oyuncuyu hareket ettirmek için Controller üzerindeki joystickleri kullanıyorsan maalesef bu şekilde olmaya devam edecek. Kontrolü yön tuşlarına atarsan böyle bir sıkıntı yaşamazsın. O zaman da oyuncuyu yön tuşlarıyla hareket ettirmek zorunda kalırsın. Saçma sapan bir problem, aynısından ben de muzdaribim.

Frikikte yönü buradan verebilir miyim olur mu?

10475758813234.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı