Çözüldü FIFA 22'de transferler nasıl yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Ne dosyası bu? RAR falan değil sanırım nasıl açacağım? Yani dosya türü nedir gözükmüyor bende de.

Hocam dosyayı belgeler>fıfa 22>settings'e atacaksınız ardından oyuna girip o kadrolar üzerinden oynatmayı seçeceksiniz eğer FIFA 19'daki gibiyse FIFA 22'de.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    133,4 KB · Görüntüleme: 118
belgeler fiffa settings in içine attım. ama bu şekilde bir hata verdi anlam veremedim. dosyayı attıktan sonra stteamden oyunu başlat dedim oyun 3 gblik bir güncelleme yaptı ardından giriş yaptım bununla karşılaştım işte

belgeler fiffa settings in içine attım. ama bu şekilde bir hata verdi anlam veremedim. dosyayı attıktan sonra stteamden oyunu başlat dedim oyun 3 gblik bir güncelleme yaptı ardından giriş yaptım bununla karşılaştım işte
@Wesley_Sneijder

Sağ olun hocam ben atmayı arıyordum.
Arkadaşın gönderdiği olmadı eğer atabiliyorsan atma şansın var mı?

Google Drive: Sign-in buyurun.

Belgeler fiffa settings in içine attım. Ama bu şekilde bir hata verdi anlam veremedim. Dosyayı attıktan sonra stteamden oyunu başlat dedim oyun 3 GB'lik bir güncelleme yaptı ardından giriş yaptım bununla karşılaştım işte.

@Wesley_Sneijder

Arkadaşın gönderdiği olmadı eğer atabiliyorsan atma şansın var mı?

Geri
Yukarı