FIFA 22'de tuşlar basmıyor

stroxs

Centipat
Daha fazla  
Ben FIFA 22'ye giriyorum, numpad ve X tuşu çalışıyor fakat onun dışındaki çoğu tuşa basmıyor. Bozuldu mu diye diğer oyunlarda da kontrol ettim fakat tuşlar çalışıyor. Sadece FIFA 22 de bozuluyor. Bir çözümü var mı?

Ben FIFA 22'ye giriyorum, numpad ve X tuşu çalışıyor fakat onun dışındaki çoğu tuşa basmıyor. Bozuldu mu diye diğer oyunlarda da kontrol ettim fakat tuşlar çalışıyor. Sadece FIFA 22 de bozuluyor. Bir çözümü var mı?

Sil tekrar yükle hocam ben dün gece indirdim PS4'üm var gayet akıcı çalışıyor.

Klavyede sadece belirli tuşlarla oynayabiliyorsunuz diye biliyorum. Normalde oyun gamepadden oynandığı için mesela Xbox'taki A tuşunu klavyede Space yapmışlardı sanırım. Gamepad ile oynamayı deneyin. (İsim falan yazarken bütün tuşları kullanabiliyorsunuz)

Klavyede sadece belirli tuşlarla oynayabiliyorsunuz diye biliyorum. Normalde oyun gamepadden oynandığı için mesela Xbox'taki a tuşunu klavyede space yapmışlardı sanırım. Gamepad ile oynamayı deneyin. (isim falan yazarken bütün tuşları kullanabiliyorsunuz)

Hocam zaten gamepadden oynuyorum.

Sil tekrar yükle hocam ben dün gece indirdim PS4'üm var gayet akıcı çalışıyor.

Hocam bende dün indirdim gece hiçbir şey yoktu ama bu sabah kalktığımda başladı. Ayrıca oyunu sil yükle yapamam çünkü oyunu zaten 3 günde indiridim.

Yeni konular

Geri
Yukarı