Çözüldü FIFA 22'de yakın çekim veya pozisyon tekrarı olduğunda oyuncuların üzerinde siyah çizgiler anlık gelip gidiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

erendegerr0

Centipat
Daha fazla  
FIFA 22'de yakın çekim veya pozisyon tekrarı olduğunda oyuncuların üzerinde siyah çizgiler anlık gelip gidiyor. Nasıl çözeceğimi bilmiyorum. Ekran kartını güncelledim, oyunu repair ettim, oyunu bir diskten başka bir diske taşıdım ama hiç çözemedim.

Ekran görüntüsü 2021-11-09 162530.png

Çözüm
Olmuyor GeForce Experience de ayar yapma yeri yok. Anca NVIDIA denetimden kapıyorum o ayarı olmuyor
Nasıl kapayacagız nereden? Sadece optimum kullan seceneği var uygulamada

NVIDIA Denetim Masası'ndan kapatacaksın, GeForce Experience'dan değil.

NVIDIA Denetim Masası'na giriyorsun, 3D ayarlarının yönetilmesi, program ayarları, FIFA 22'yi buluyorsun (eğer yoksa ekle) ardından 4. seçenek olan (sende farklı olabilir) "birden çok çerçeveli örneklemeli kenar yumuşatma" seçeneğini kapatıyorsun.
Olmuyor GeForce Experience'de ayar yapma yeri yok. Anca NVIDIA denetimden kapıyorum o ayarı olmuyor.

Nasıl kapayacagız nereden? Sadece optimum kullan seceneği var uygulamada.

Şunun kapatma yerini bana söyleyin çünkü oyun böyle oynanmaz. O kadar iğrenç oluyor ki bütün hevesim gitti

Son düzenleme:
Olmuyor GeForce Experience de ayar yapma yeri yok. Anca NVIDIA denetimden kapıyorum o ayarı olmuyor
Nasıl kapayacagız nereden? Sadece optimum kullan seceneği var uygulamada

NVIDIA Denetim Masası'ndan kapatacaksın, GeForce Experience'dan değil.

NVIDIA Denetim Masası'na giriyorsun, 3D ayarlarının yönetilmesi, program ayarları, FIFA 22'yi buluyorsun (eğer yoksa ekle) ardından 4. seçenek olan (sende farklı olabilir) "birden çok çerçeveli örneklemeli kenar yumuşatma" seçeneğini kapatıyorsun.

Çözüm

Geri
Yukarı