FIFA 23 280 TL alınır mı?

FIFA 22'mi 23'mü

• FIFA 22

Oy: 24 27,3%
  • FIFA 23

Oy: 64 72,7%

• Oy verenlerin toplamı
    88
EA Play nasıl bir kar sağlıyor acaba?
Eğer oyunun EA Play'e çıkmasını beklerseniz, ki bu genelde FIFA serisinde oyun çıkışından 6 ay sonra olur, Nisan gibi, her seriye para ödemek yerine abonelik sistemiyle FIFA dahil tüm ea oyunlarına sahip olabiliyorsunuz o yüzden beklemenizi öneririm.

Eğer oyunun EA Play'e çıkmasını beklerseniz, ki bu genelde FIFA serisinde oyun çıkışından 6 ay sonra olur, nisan gibi, her seriye para ödemek yerine abonelik sistemiyle FIFA dahil tüm EA oyunlarına sahip olabiliyorsunuz o yüzden beklemenizi öneririm.

Anladım teşekkürler. Peki yılbaşı indiriminde sizde daha çok düşer mi fiyatı? Beklesem mi kararsız kaldım.

Anladım teşekkürler. Peki yılbaşı indiriminde sizde daha çok düşer mi fiyatı? Beklesem mi kararsız kaldım.
Rica ederim. Bence daha fazla düşmez gibi. Şayet FIFA 24 çıkana kadar alır oynarım bana koymaz diyorsanız tam vakti aslında. Ama benim genel felsefemde her yıl çıkan bir oyuna para vermek mantıksız, o yüzden EA Play önerisinde bulundum. Mesela bu sitede de benim düşüncelerime yakın şeyler yazıyor, okumanızı öneririm. Son olarak, indirim 22 Aralık'ta bitiyormuş.

Eğer oyunun EA Play'e çıkmasını beklerseniz, ki bu genelde FIFA serisinde oyun çıkışından 6 ay sonra olur, Nisan gibi, her seriye para ödemek yerine abonelik sistemiyle FIFA dahil tüm ea oyunlarına sahip olabiliyorsunuz o yüzden beklemenizi öneririm.
Her ay para ödemek istemediğimden almadım. FIFA 23'ü kalıcı olarak aldım ya o bana yeter.

Almalısınız. Ancak EA Play bekleyebilirseniz çok karda olursunuz.
Bir de yeni FIFA'nın ismi EA SPORTS FC olacakmış. PES'te de olduğu gibi isim değişikliğine gitmişler. Teknik olarak FIFA'nın son oyunu olacakmış 23.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı