FIFA 23 açılmıyor

comar61

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASUS B550M-K PRIME
RYZEN 5 5600
ASUS DUAL RX 6700XT OC
XPG ADATA CL17 2X8 GB 3600, KINGSTON FURY 2X8 3600
WD BLUE SN570 SSD x 2
FSP 550+80 PSU
CRG50 144 HZ CURVED
25UM58 ULTRAWIDE 75 HZ
IPhone 14 Pro Deep Purple
Meslek
İngilizce Öğretmeni
EA Play Pro kullanarak FIFA 23 oynamaya çalışıyorum fakat oyun hiçbir şekilde tepki vermiyor. Anti cheat yüklemesinden sonra tekrar Origin'e atıyor ve oyun açılmıyor. Görev Yöneticisi'nden baktığım kadarıyla, oyun açılıyor sonrasında kapanıyor. Yardımcı olur musunuz?

Ben sorunun donanım desteğiyle alakalı olduğunu düşünüyorum çünkü bazıları çözebiliyor fakat bazıları ne yaparsa yapsın girmiyor oyuna ben forumlarda yazan her şeyi denedim kaç defa format attım en son Windows 11 e geçtim yine aynı elimde anakart var ona yeten işlemci yoktu bu akşam işlemciyide alıcam muhtemelen giricek oyuna ama güncelleme ile düzeltmeleri lazım herkesin avx destekli işlemcisi olcak diye bir şey yok sonuçta olmayabilir ama ekran kartı iyidir vs
valla bende sen gibi yaptım her seyi yaptım olmadı win 11 geçtim olmadı sistemim de fena degil ryzen5 2600x gtx1660super var aktif olan cogu oyunu acıyor ki dc de arkadaslarım daha dusuk sistemlerle oynuyor oyunu suan benimki ise kaldı öyle acılmıyor

valla bende sen gibi yaptım her seyi yaptım olmadı win 11 geçtim olmadı sistemim de fena degil ryzen5 2600x gtx1660super var aktif olan cogu oyunu acıyor ki dc de arkadaslarım daha dusuk sistemlerle oynuyor oyunu suan benimki ise kaldı öyle acılmıyor
İşlemci anakart değişince açıldı bu arada

Ben sorunun donanım desteğiyle alakalı olduğunu düşünüyorum çünkü bazıları çözebiliyor fakat bazıları ne yaparsa yapsın girmiyor oyuna ben forumlarda yazan her şeyi denedim kaç defa format attım en son Windows 11'e geçtim yine aynı elimde anakart var ona yeten işlemci yoktu bu akşam işlemciyide alacağım muhtemelen girecek oyuna ama güncelleme ile düzeltmeleri lazım herkesin AVX destekli işlemcisi olacak diye bir şey yok sonuçta olmayabilir ama ekran kartı iyidir vs.

Intel Core i5 9400F (işlemci
ASUS Prime H310M-K r2.0 (anakart)
8 GB RAM DDR4.
NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti (ekran kartı)
250 GB SSD.
1TB hard disk.
Bendeki sistem bu bende açmazmı şimdi.

Intel Core i5 9400F (işlemci
ASUS Prime H310M-K r2.0 (anakart)
8 GB RAM DDR4.
NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti (ekran kartı)
250 GB SSD.
1TB hard disk.
Bendeki sistem bu bende açmazmı şimdi.
İşlemcinde avx desteği var sanırım açar ama eski işlemciler için bi güncelleme gelir bence ya anlamadığım için net bir şey diyemem ama

Bende tepki vermiyor oyun gorev yöneticisine geliyor ve 5 sn sonra kapanıyor daha da tepki vermiyor oyun bunun çözümü yok mu?
benımde senınle aynı sorun,farklı forumlara baktım yabancı vs, bi tane yabancı fıfa dıscorduna girdim insanlarla sesli olsun yazılı olsun konustum da sanırım tek cozum ea dan patch beklemek

Kardeşim bende aynı sorun vardı usb de direksiyon setim bağlıydı onu söktükten sonra oyuna girdi.Anti cheat programı sanırım onu hile olarak algılıyordu.

Geri
Yukarı