FIFA 23 açılmıyor

Psyduck10

Centipat
Daha fazla  
Dün FIFA 23 aldım ve indirdim fakat oyuna giremiyorum. Başta anticheat hatası veriyordu sonrasında oyunu silip tekrar yükledim fakat bu sefer de oyuna girmek için tıkladığımda EA uygulaması açılıp kapanıyor fakat oyuna herhangi bir giriş yapamıyorum.

Oyunu ve EA uygulamasını yönetici olarak çalıştırdım.
Güvenlik duvarını kapatarak girmeyi denedim.
EA ve Origin'i silip tekrar yükleyerek girmeyi denedim.

Fakat hiçbir sonuç alamadım. Sizce ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sorunu çözebilen var mı? Garip bir şekilde oynaya tıklıyorum steam üzerinden çalışıyor gösteriyor ama oyun açılmıyor. Ayrıca görev yöneticisinde de çıkmıyor. Bu şekilde kalıyor

Dosya Ekleri

• Screenshot_24.png
    Screenshot_24.png
    922,4 KB · Görüntüleme: 136
Çözümü buldum çözümü buldum sonunda buldum!!!!!

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Bana bu da çözüm olmadı son güncellemeye kadar hiçbir şey yoktu çalışıyordu ya.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bende videodakini yaptım anti cheat ekranı geliyor ama Failure during update process diyor. Onun çözümünü arıyorum.

Bende videodakini yaptım anti cheat ekranı geliyor ama failure during Update process diyor. Onun çözümünü arıyorum.

Hocam merhaba, çözüme yaklaşmışsın. Dün ben de 4-5 saat uğraştıktan sonra çözdüm. EA Steam, anti cheat, anti cheat ile ilgili dosya ne varsa hepsini muhtemelen yönetici olarak çalıştır yaptın. Şimdi tam tersini yap öyle dene. Yani normal açmayı dene. Ben uzun uğraşlar sonra açabildim dün. Yapamazsan akşam eve gidince son halini atayım sana bendekinin o şekilde çözersin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende videodakini yaptım anti cheat ekranı geliyor ama Failure during update process diyor. Onun çözümünü arıyorum.

Merhaba
Bu videoda paylaşılanları da yaparsan sanırım sorunu çözeceksin.

İki videoda olanları uygulayınca çözülecektir.
Bol şans.

Hocam merhaba, çözüme yaklaşmışsın. Dün ben de 4-5 saat uğraştıktan sonra çözdüm. EA Steam, anti cheat, anti cheat ile ilgili dosya ne varsa hepsini muhtemelen yönetici olarak çalıştır yaptın. Şimdi tam tersini yap öyle dene. Yani normal açmayı dene. Ben uzun uğraşlar sonra açabildim dün. Yapamazsan akşam eve gidince son halini atayım sana bendekinin o şekilde çözersin.
Hocam siz nasıl bir reissiniz. Allah tarafından bana gönderilmişsiniz. Sonunda açtım. Allah razı olsun hocam. Tuttuğunuz altın olsun. Rahatladım sonunda. Neredeyse her şeyi yönetici yapmıştım. Yönetici yapmayı kapadım oldu. Sağolun hocam!

Yeni konular

Geri
Yukarı