FIFA 23 açılmıyor

Fraiz

Hectopat
Daha fazla  
Oyunu Game Pass üzerinden yükledim ancak oyun EA anti cheat kısmında takılıp kendini EA yazılımını kapatıp tekrar açıyor. Yaptığım hiçbir şey bunu düzeltmedi.
Denediğim yöntemler:
  1. Oyunun exe dosyası dahil her şeyi yönetici olarak çalıştırdım.
  2. Her dosyayı eski haline çevirip Windows Defender'ı kapatıp tekrar denedim.
  3. Windows Defender kapalıyken yönetici olarak çalıştırdım.
  4. Her şeyi tekrar eski haline getirip Technopat videosundaki adımları tek tek uyguladım(

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
    Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

)
  5. Videoda yönetici olarak çalıştırmıyanın diyordu o yüzden öyle yapmıştım ama işe yaramayınca yönetici olarak çalıştırıp tekrar denedim.
  6. Her adımda oyunun dosyalarını tamir etmeyi asla unutmadım.
Yapabileceğim başka bir şey var mı yardım edebilir misiniz?

Kuzenim de yaşadı bu sorunu, Ea play'i yönetici olarak değil normal olarak açıp çözmüştü. Ayrıca sanal ram'inizin açık olduğuna emin olun. Kendisi bir ara kapatmış bilmeden, diğer oyunlarda çok sorun yaşamıştı.

Ea playi normal olarak çalıştırmayı denedim ama işe yaramadı. Sanal ramimin kapalı veya açık olduğuna nereden bakabilirim ve nasıl açabilirim?

Sanal bellek kısmındaki bazı ayarları değiştirip tekrar denedim, aç kapa yaptım yine de işe yaramadı. 😞

Yeniden başlattınız mı?
Vcredistallinone, dxwebsetup, physx (legacy), .Net Framework 3.5 kurulu mu?
Msi afterburner çalışıyorsa kapadınız mı?
Sistem otomatik ayarlasın olarak seçin sanal ram'i.

Evet ayarları değiştirdikten sonra bilgisayarı da yeniden başlattım.

EA Anti Cheat uygulamasını baştan silip tekrar yüklemeyi de denedim o da bir işe yaramadı sadece anti cheat ekranı artık yükleme ekranında azıcık ilerliyor sonra yine kendini kapatıyor.

Yeniden başlattınız mı?
Vcredistallinone, dxwebsetup, physx (legacy), .Net Framework 3.5 kurulu mu?
Msi afterburner çalışıyorsa kapadınız mı?
Sistem otomatik ayarlasın olarak seçin sanal ram'i.
"Vcredistallinone, dxwebsetup, physx (legacy), .Net Framework 3.5 kurulu mu?"
Bu yazılımların kurulu olduğunu nasıl kontrol edebilirim.
"Sistem otomatik ayarlasın olarak seçin sanal ram'i."
O şekilde seçip yeniden başlatmıştım en son.

Son düzenleme:
Yüklü uygulamalardan Vcredistallinone, physx (legacy) kurulu mu bakabilirsiniz. Windows özelliklerini aç veya kapat kısmındansa 3.5 tikli değilse tik atınız. Dxwebsetup'a ise internetten indirin, kurun, o gereken eksik bir şey varsa indirecektir.

İlk 2 uygulama yüklü değil sanırım onları bulamadım fakat 3. uygulama yüklü.

@Recep Baltaş elimden gelen her şeyi yaptığımı düşünüyorum bakmadığım fifa 23 çözüm videosu veya bakmadığım çözüm konusu kalmadı "FIFA 23 açılmıyor" benim gibi bir çok kişi hala bu soruna çözüm bulamamış. Bir el atabilir misin?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videodaki adımların da tek tek hepsini yaptım, hala bir çözüme ulaşamadım; yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı