FIFA 23 alınır mı?

Birkaç defa paket açayım dedim ortalama bin lira yatırdım ama birşey çıkmadı bana :) Fut Draft modu var mesela rastgele oyuncular veriyor o şekilde 4 maç oynuyorsun oda zevkli olabiliyor. Oynanış kısmında da biraz zor diyebilirim basit şekilde oyuncuya yön vereyim pas şut atayım dersen çok yetersiz kalıyor hocam. Mesela defans sistemi çok zor top kapmak için çok iyi alan ve adam markajı ve doğru zamanda müdahele tuşu yapmak gerekiyor rakipler çoğu zaman normal pas yerine sert pas kullanıyor ayak dışı şutlar beceri hareketleri neler neler :) Oyundan soğutmayayım ama seni herşeye rağmen seviyorum ben futbol oyununu.
Ben beceremem sanırım dediğin şekilde oynamayı ama hala düşünüyorum alsam mı diye :D birkaç video daha bakayım da olmadı yarın sipariş vereyim, zaten ssd dolu yükleyemem muhtemelen, Prime gaming'de gördüm şimdi
  1. (7) Altın Nadir Oyuncu
  2. (2) 82+ OVR veya üzerinde Oyuncu Seçimi
  3. (12) Nadir Sarf Malzemesi
  4. (1) 30 maçlığına Benzema'yı kiralama
Bunları veriyormuş hediye olarak hiç yoktan iyidir sanırım. Çokta önemli değil offline takılırım bir süre :) fm oynuyorum şuan, gerçek bir futbol oyunu oynamalıyım.

Ben beceremem sanırım dediğin şekilde oynamayı ama hala düşünüyorum alsam mı diye :D birkaç video daha bakayım da olmadı yarın sipariş vereyim, zaten ssd dolu yükleyemem muhtemelen, Prime gaming'de gördüm şimdi
  1. (7) Altın Nadir Oyuncu
  2. (2) 82+ OVR veya üzerinde Oyuncu Seçimi
  3. (12) Nadir Sarf Malzemesi
  4. (1) 30 maçlığına Benzema'yı kiralama
Bunları veriyormuş hediye olarak hiç yoktan iyidir sanırım. Çokta önemli değil offline takılırım bir süre :) fm oynuyorum şuan, gerçek bir futbol oyunu oynamalıyım.
Aynen biraz incele hocam Youtube 'de defans ve ofans rehberleri var pas ve beceri rehberleri var yapay zekaya karşı biraz oynayıp alışırsın. Oyun 45 Gb civarı yer kaplıyor bilgine.

Geri
Yukarı