FIFA 23 alınır mı?

Güzel oyun lakin sistemde yani pc de oynayacaksanız secure boot kapalı olmaması lazım aksi takdirde biosdan acman lazım. Yoksa oyun acmıyor.

Ultimate Team çok zaman istiyor mu? Günde 1 saat falan oynasam Ultimate teami diğer oyunculara yetişebilir miyim?
yetişemezsin. diğer oyuncularında çoğu para ile paket satın alıyor oyle kadro kuruyorlar. ben yıllarca ultimate oynadım boşver aga sadece ultimate için alcaksan alma bir yerden sonra sinir eder adamı oyuncular sürekli yenileniyor para harcamayacaksan günde 1 saatle olcak iş değil

yetişemezsin. diğer oyuncularında çoğu para ile paket satın alıyor oyle kadro kuruyorlar. ben yıllarca ultimate oynadım boşver aga sadece ultimate için alcaksan alma bir yerden sonra sinir eder adamı oyuncular sürekli yenileniyor para harcamayacaksan günde 1 saatle olcak iş değil
Yok sadece ultimateteam oynamak için değil aksine ultimate team oynayacağımı sanmıyorum o yüzden.

Yani günde 1 saat civarında ultimate team oynasam zevk alır mıyım oyundan? Kadrom çok mu geri kalır?

Son düzenleme:
Yok sadece ultimateteam oynamak için değil aksine ultimate team oynayacağımı sanmıyorum o yüzden.

Yani günde 1 saat civarında ultimate team oynasam zevk alır mıyım oyundan? Kadrom çok mu geri kalır?
günde 1 saat fazlasıyla kalır dostum. ben senelerden beri oynadım. çok beklentin olmasın. ha şöyle ultimate güzel oyuncularla değil standart gs fb bjk ts takımı kurucam 1 saat yeter. ancak ronaldo neymer ikon topcular alamazsın

Yeni konular

Geri
Yukarı