Çözüldü FIFA 23 botlarla santra oynanabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

quarest

Hectopat
Merhaba, FIFA 23 de botlarla oynayabilme imkanım var mı? Kariyer modunda vs bahsetmiyorum dümdüz 2 gamepad ile santra modu oynar gibi botlarla oynamak istiyorum.

Evet yapabiliyorsun ancak yan yana arkadaşınla yapabilir misin bilmiyorum, o durumu onu hiç denemedim. Hatta oyna menüsünden yapılıyordu birçok şeye o menüden ulaşabiliyorsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sürücüler guncel mi?

Yok hocam sürücüler en son 1992 de güncelleme aldı NASA'nın uzaya gönderdiği 8KB'lik RAM ile oynuyorum ben.

Evet oynayabilirsin.

Evet yapabiliyorsun ancak yan yana arkadaşınla yapabilir misin bilmiyorum o durumu onu hiç denemedim. Hatta oyna menüsünden yapılıyordu birçok şeye o menüden ulaşabiliyorsun.

Normalde soru nasıl yaparımdı fakat moderatör arkadaş yapılabilir mi olarak değiştirmiş, ben botlarla oynanabilir mi diye sormadımki botlarla nasıl oynarım diye sordum bilsem niye konu açayım :D

Yok hocam sürücüler en son 1992 de güncelleme aldı NASA'nın uzaya gönderdiği 8KB'lik RAM ile oynuyorum ben.

Normalde soru nasıl yaparımdı fakat moderatör arkadaş yapılabilir mi olarak değiştirmiş, ben botlarla oynanabilir mi diye sormadımki botlarla nasıl oynarım diye sordum bilsem niye konu açayım :D

Şimdi buradan nasıl anlatayım bilemedim. Oyna diye bir yer olması gerekiyor oradan yapacaksın. Hatta menün ekran görüntüsünü at ben sana yardımcı olayım.

Şimdi buradan nasıl anlatayım bilemedim. Oyna diye bir yer olması gerekiyor oradan yapacaksın. Hatta menün ekran görüntüsünü at ben sana yardımcı olayım.

Tabii,

1693075591829.png

1693075605956.png

@seftek02 hocam çözdüm, ana menü > hızlı oyun modları > Santra'ya girip sadece tek bir gamepadi seçiyorsunuz bu sefer karşıya bot geliyor.

He orada santra var oradan oynayabilirsin.

Aynı anda yazdık :D çözüm işaretliyorum teşekkürler.

Birde bu takım seçtikden sonra maç ayarları başlat falan çıkıyorya, ordan devre süresi uzatmaya çalışıyorum fakat sürekli en başa çekiyor. gamepadlerde klavyede takılıklık arıza falan yok ve önceden olmuyordu, diğer ayarlardada bir sorun yok ne yapabilirim?

@seftek02 hocam çözdüm, ana menü > hızlı oyun modları > Santra'ya girip sadece tek bir gamepadi seçiyorsunuz bu sefer karşıya bot geliyor.

Aynı anda yazdık :D çözüm işaretliyorum teşekkürler.

Birde bu takım seçtikden sonra maç ayarları başlat falan çıkıyorya, ordan devre süresi uzatmaya çalışıyorum fakat sürekli en başa çekiyor. gamepadlerde klavyede takılıklık arıza falan yok ve önceden olmuyordu, diğer ayarlardada bir sorun yok ne yapabilirim?
önemli değil istersen kendi yazdığını seç çünkü senin yazdığın daha açıklayıcı. İnsanlara yazıları okutmayalım. iyi forumlar.

Önemli değil istersen kendi yazdığını seç çünkü senin yazdığın daha açıklayıcı. İnsanlara yazıları okutmayalım. İyi sosyaller.

Sıkıntı olmaz hocam, sizinkini seçtim forumdaki ilk çözümünüz benim konumdan olsun bende bolca var zaten :D tekrardan teşekkür ederim iyi sosyaller.

Yeni konular

Geri
Yukarı