Çözüldü FIFA 23 bulanık görüntü

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mr. Falcon

Hectopat
FIFA 23 Ultra ayarlarda 1080P'de bulanık bir görüntü var. FIFA 22'de böyle değildi. Genel bir sorun mu yoksa benden mi kaynaklı? Rahatsız edici.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam bir şey buldum az biraz düzeldi gibi belgelere gir oradan FIFA 23'e gir fifasetup dosyası var ona gir MSAA LEVEL var onu 3 yap bir dene bakalım olacak mı?

Bana da öyle gelmişti hocam denedim, bir gündüz maçı oynayıp oyunun nasıl kötüleştiğini görmelisin.

Hocam bir şey buldum az biraz düzeldi gibi belgelere gir, oradan FIFA 23'e gir fifasetup dosyası var ona gir MSAA level var onu 3 yap. Bir dene bakalım olacak mı?

Belgelerden FIFA 23 klasörünü sildim açtım biraz daha göze hitap eder hale geldi ve ilk kez FIFA 23'te aralıksız 3 saate yakın zaman geçirdim.
Son düzenleyen: Moderatör:
Bana da öyle gelmişti hocam denedim, bir gündüz maçı oynayıp oyunun nasıl kötüleştiğini görmelisin.

Belgelerden FIFA 23 klasörünü sildim açtım biraz daha göze hitap eder hale geldi ve ilk kez FIFA 23'te aralıksız 3 saate yakın zaman geçirdim.

Belgeler dediğiniz yere nasıl girebilirim? Bilgisayardan pek anlayan birisi değilim de.

Yeni konular

Geri
Yukarı