FIFA 23 çıktıktan ne zaman sonra indirime girer?

SeeAndLive

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, PS4 için FIFA 23 yaklaşık 700TL civarında cikacak diye gördüm ancak o kadar veremem. En fazla 350-400TL verebilirim ne zamana bu fiyatlara indirim olur tahmini?

Sonbahar ve kış indiriminde %20 gibi bir indirim gelir. Gerçi bu dediğim steam için geçerli.

Yılbaşına kadar maksimum 50-100 civarı olursa olur, yılbaşı sonrası ne zaman olur emin değilim.

Sonbahar ve kış indiriminde %20 gibi bir indirim gelir. Gerçi bu dediğim Steam için geçerli.

Hocam en iyi indirimi ya yılbaşında ya da o yılın yazında çok iyi indirime giriyor. Kuzenim FIFA'ları yaz alıyordu 1 seri arkadan geliyordu. Ama sonuçta oynamış oluyordu

Sonbahar ve kış indiriminde %20 gibi bir indirim gelir. Gerçi bu dediğim Steam için geçerli.

Aslında laptopum var 1050 Ti ve i5 8. nesil olan ama PES 2013'te bile oyun kasıyor. Laptopuma 120TL'ye galiba FIFA 22 almıştım ama çok kasıyor bu özelliklerle kasması normal mi?

Aslında laptopum var 1050 Ti ve i5 8. nesil olan ama PES 2013'te bile oyun kasıyor. Laptopuma 120TL'ye galiba FIFA 22 almıştım ama çok kasıyor bu özelliklerle kasması normal mi?

Normal değil. Ben o sistemle Ultra ayarlarda 90 FPS oynuyorum FIFA 22'yi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…