FIFA 23 de Ultimate Team kadrosu nasıl geliştirilir?

Lutes

Centipat
Daha fazla  
FIFA'ya başlayalı 2 hafta oldu kadro kurma görevini yaparken konsept oyuncu yaptım takımı elimde 80 reytingli oyuncular kaldı. Görevleri de yapamıyorum, sizce yeni hesap mı kuruyım yoksa devam mı edeyim? Edeceksem nasıl edeyim fut giriyorum maksimum 4 de eleniyorum 4/4 yapamadım hiç. Nasıl kadro geliştirim? Elimde 25k coin var onlada birazdan fut giremeyi düşünüyorum.

Olayla alakasız biri coin ile fut girdiğini söylediğinde olayı anlamaz.
Coin ile draft giriyorsun anladığım kadarıyla.
Kadro geliştirmek şu anda o kadar kolay ki.
Görevlerde habire paket veriyor şu anda ve paketlerde tots gelme olasılığını aşırı yükseltmişlerdi geçen hafta bu hafta bir tık daha aşağı çekmişler olasılığı.
Yapacağın şey; Rivals oyna her perşembe sabah saat 10'da ödül verir.
Rivals'tan 1250 puan yapıp 10 maçlık Fut Champ. Elemelerini oyna cuma akşam 8'de 20 maçlık şampiyona başlar.
2 haftaya çok sağlam kadron olur.
Oyun başında 2 haftaya biz snt alamıyorduk :D
Çok rahat kurarsın merak etme.

Görevlerde ha bire paket veriyor şu anda ve paketlerde tots gelme olasılığını aşırı yükseltmişlerdi geçen hafta bu hafta bir tık daha aşağı çekmişler olasılığı.
yapacağın şey; rivals oyna her perşembe sabah saat 10'da ödül verir.
Rivals'tan 1250 puan yapıp 10 maçlık fut champ. Elemelerini oyna cuma akşam 8'de 20 maçlık şampiyona başlar.

DC var mı reis Allah razı olsun bir soru olduğu zaman yazarım.

Görevlerde ha bire paket veriyor şu anda ve paketlerde tots gelme olasılığını aşırı yükseltmişlerdi geçen hafta bu hafta bir tık daha aşağı çekmişler olasılığı.
yapacağın şey; rivals oyna her perşembe sabah saat 10'da ödül verir.
Rivals'tan 1250 puan yapıp 10 maçlık fut champ. Elemelerini oyna cuma akşam 8'de 20 maçlık şampiyona başlar.

He bir de 15k coinle draft girmek mantıklı mı reis DC versen oradan konuşsak.

Son düzenleme:
DC var mı reis Allah razı olsun bir soru olduğu zaman yazarım.

He bir de 15k coinle draft girmek mantıklı mı reis DC versen oradan konuşsak.

Duruma göre. Şu anda mantıklı
Çünkü gold kart pazar fiyatı yüksek 83'lük kart 2k civarında. Bazen 850ye düşüyor o zaman mantıksız oluyor. Pazar fiyatı da aslında arz/talep ilişkisiyle belirleniyor. Fifa bi hafta bi kkg çıkarıyor epey gold kart isteyen bi kkg oluyor o zaman arz talebe yetişemediğinden fiyat artıyor. Dc var fakat fifa oynarken kulaklık bile takmıyorum ben. Bi yandan telefonda film oynuyor ben bi yandan oyun oynuyorum

Duruma göre. Şu anda mantıklı.
Çünkü Gold kart pazar fiyatı yüksek 83'lük kart 2K civarında. Bazen 850ye düşüyor o zaman mantıksız oluyor. Pazar fiyatı da aslında arz/talep ilişkisiyle belirleniyor. FIFA bir hafta bir kkg çıkarıyor epey Gold kart isteyen bir kkg oluyor o zaman arz talebe yetişemediğinden fiyat artıyor. DC var fakat FIFA oynarken kulaklık bile takmıyorum ben. Bir yandan telefonda film oynuyor ben bir yandan oyun oynuyorum.

Reis DC'den kadro kurma görevleri için yardım eder misin ya da onun için site falan var mı nasıl yapacağımı gösteren.

Geri
Yukarı