FIFA 23 donuyor

Meraun

Centipat
Daha fazla  
FIFA oynarken bu durumu çok yaşıyorum. Hem Ultimate Team'de hem de kariyerde bu sorun oluyor. Kariyerde çok sıkıntı etmiyor ama Online'da bu problem yüzünden her maç 2-0 geride başlıyorum. Oyun zevki bırakmıyor açıkçası, çözümü veya sorunu bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.(sorunun sistemimde veya internette olduğunu düşünmüyorum. Sistemim ve internetim kötü değil. Oyun donduğunda internet ve PC logosu gözüküyor ama açıkçası ben sorunun ondan olduğunu düşünmüyorum.)
Sorun=

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorunu yaşadım bu şekilde çözebilirsiniz!
Oyunun kurulu olduğu dizindeki seçili klasör ve DLL parçalarını silerek, Steam FIFA23 özelliklerden oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrulayı'yı seçin, doğrulama bittiğin de Steam mağaza oyun ekranında devam et seçerek tekrar indirmeleri gerçekleştirip deneyin. Silinenler 147MB sadece seçili olanları silin.

Not: __installer, data, patch, FiFA23.exe, FiFA23_Trial.exe bunlar silinmeyecek.

sss1.png

sadot_1.png

Aynı sorunu yaşadım bu şekilde çözebilirsiniz!
Oyunun kurulu olduğu dizindeki seçili klasör ve DLL parçalarını silerek, Steam FIFA23 özelliklerden oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrulayı'yı seçin, doğrulama bittiğin de Steam mağaza oyun ekranında devam et seçerek tekrar indirmeleri gerçekleştirip deneyin. Silinenler 147MB sadece seçili olanları silin.

Not: __installer, data, patch, FiFA23.exe, FiFA23_Trial.exe bunlar silinmeyecek.

Eki Görüntüle 1988170

Eki Görüntüle 1988175
Hocam öncelikle yardımınız için teşekkürler, konuyu açalı uzun zaman olmuştu ama yine de teşekkürler. Yazdığınız şeyleri denedim ama maalesef ki problemim hala devam ediyor. Ayrıca dediklerinizi yaparken şöyle birşeyde dikkatimi çekti; siz sileceğiniz sadece 147MB demişsiniz ama bende dediğiniz her şeyi seçtiğimde 108MB çıktı. Belki bir alakası vardır diye söyledim, hatam hala devam ediyor yine de yardımınız için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı