Çözüldü FIFA 23 EA Play üzerinden açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

cigulimen

Hectopat
Daha fazla  
FIFA 23 oyuna girerken sorun açıyordu hep değişik değişik şeyler yapıp açıyordum.
Şu an Origin'e giremiyorum EA Play güncellemesi geldi EA Play oldu artık EA Play üzerindende ne yaptıysam açamadım.

Çözüm
Galiba çözdüm Windows C diskine tıklıyosunuz oradan program files oradan Electronic Arts'a giriyosunuz ben oradan EA Launcher zaten yönetici olarak çalışıyordu ama EA Desktop yönetici olarak çalışmıyorudu onu yönetici olarak çalıştırdığımda oyun kusursuz çalıştı halla bazı dosyalar Origin de olduğu için EA'nin bütün uygulamalarını yönetici olarak çalıştırdım yani ve oldu.
Sorunu çözdüm. Origin üzerinden oynayan arkadaşlar için diyorum Steam için nasıldır bilmiyorum. Çözüm şöyle;
Oyunun kayıt klasörü Program Dosyaları x64/ Origin klasöründeydi. Oradaki FIFA 23 dosyasını alıp Program Files/ EA Games klasörüne taşıdım ve EA Play üzerinden FIFA 23 indir dedim kendi kendine 30-40 saniyede indirilip sekronize edildi. Ardından oyuna şuan kusursuz giriş sağladı.

Bence sorun Origin kaldırıldığı için oyunun Origin klasöründe olması yüzünden bu hata.

EA anticheat programını yönetici olarak çalıştır tikini kaldırın ve öyle giriş yapın oyuna. EA uygulaması yönetici olarak çalışsın. Dün gece başıma geldi ve böyle çözdüm.

Galiba çözdüm Windows C diskine tıklıyosunuz oradan program files oradan Electronic Arts'a giriyosunuz ben oradan EA Launcher zaten yönetici olarak çalışıyordu ama EA Desktop yönetici olarak çalışmıyorudu onu yönetici olarak çalıştırdığımda oyun kusursuz çalıştı halla bazı dosyalar Origin de olduğu için EA'nin bütün uygulamalarını yönetici olarak çalıştırdım yani ve oldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Oldu teşekkür ederim.

Geri
Yukarı