Çözüldü FIFA 23 "failure during Update process" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Blecihmond

Kilopat
Daha fazla  
İnternetteki her şeyi yaptım ama asla düzelmiyor. Sertifikaları yükle dedim olmadı, Anticheat'ı kaldırıp tekrar yükledim olmadı yönetici olarak çalıştırdım olmadı. Aylardır oynayamıyorum oyunu Steam üzerinden almıştım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayar>(C) program files>electronic arts>ea destkop >ea destkop girip içindeki EA Destkop dosyasını yönetici olarak başlatıp deneyin ben de bir kaç ay önce aynı sorunu bu şekilde çözmüştüm.

Bilgisayar>(C) program files>electronic arts>ea destkop >ea destkop girip içindeki EA Destkop dosyasını yönetici olarak başlatıp deneyin ben de bir kaç ay önce aynı sorunu bu şekilde çözmüştüm.
Maalesef işe yaramadı ne yaptıysam olmuyor. En sonunda format atacağım o olacak 😀

Hocam öyle açıldı fakat bu sefer de oyun ayarları kaydolmuyor ps4 kolu ile kaynaklı diyorlar bir bilginiz var mı acaba ?

Yeni konular

Geri
Yukarı