FIFA 23 FUT'ta sürekli yenilmek

Bgrgunner

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
144Hz FHD IPS-Type Display, 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12500H 2.50 GHz, GeForce RTX 3050, 16GB DDR4 RAM, 512GB SSD, Windows 11 Home
Arkadaşalar, Division Rivals'ta 7 ve 6. klasmanı iyi geçiyorum ama 5. klasmana geldiğimde karşı takım oyunları sanki 100'lük oynuyor, sürekli fark yiyorum. Kadrosu benden iyi veya kötü olsa bile fark etmiyor. Neden sizce?

Taktik önemli. Meta olan taktikleri takip etmeniz lazım. Emre Kayır geçen ay bir taktik videosu çekmişti oradaki 5 li savunma olan taktikleri deneyebilirsiniz.

Sizin oyun tarzınız da önemli tabiki. Ben mesela ne kadar yüksek overall olursa olsun çeviklik özelliği düşük oyuncularla oynayamıyorum. Ona göre bir kadro dizmeye çalışıyorum.

Son olarak da skill moves olayını tavsiye ederim. Ben hiç kullanmıyorum ama çok iyi şekilde rakip eksiltmeyi sağlayan hareketleri ceza sahasında yapıp golü rahatça bulabilirsiniz. Pratik lazım bunda da.

Sürekli yeniliyorsan sal biraz oyunu. Momentum diye birşey vardı yanlış biliyor olabilirim. Oyun bazen sırf yenilmen için uğraşıyor.
Moemtum olayı doğru evet ama daha önceki klasmanlarda 3 4 maç yapıp geçiyordu ama bunda sürekli oluyor. Çok kötüde oynamıyorum.

Sürekli yeniliyorsan sal biraz oyunu. Momentum diye birşey vardı yanlış biliyor olabilirim. Oyun bazen sırf yenilmen için uğraşıyor.
Hocam momentum oyunun içinde olan bir şey. Oyuna girmeden önce oyun kime üstünlük sağlayacağını belirlemiyor aksine oyun için yenilen tarafı oyuna bağlamak için avantajlar sağlıyor.

Geri
Yukarı