FIFA 23 Gamepad tuşları algılanmıyor ve yerleri karışık

TonyRogers

Hectopat
Daha fazla  
Game Pass üzerinden gamepadle FIFA 23 oynamak istiyorum. Gamepadi kullanmak için oyunu Steam'e ekleyerek oynamayı denedim ve tetik tuşlarını algılamıyor ve bazı tuşların yeri karışık. Diğer Steam oyunlarında yaşamıyorum bu problemi. X360CE ile denediğimde de tuşlara iki kez basıyor ve yine tetik tuşlarını algılamıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Game Pass üzerinden gamepadle FIFA 23 oynamak istiyorum. Gamepadi kullanmak için oyunu Steam'e ekleyerek oynamayı denedim ve tetik tuşlarını algılamıyor ve bazı tuşların yeri karışık. Diğer Steam oyunlarında yaşamıyorum bu problemi. X360CE ile denediğimde de tuşlara iki kez basıyor ve yine tetik tuşlarını algılamıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
Steam tarafını iyice karıştır. Ben öyle çözüm buldum. Diğerleri hiçbir işe yaramadı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
tam ekran modunda bir kaç ayar yapıyorsun steamde bunu dens benim için fifa 22 deki aynı sorunu çözmüştü. Ama benim bluetooth ile bağlanırken bu problemi yaşıyordum. Baya önce olmuştu tam detsylı hatırlamıyorum. Ama kablolu içinde işine yarayacağını düşünüyorum. Fifa 22 yerine 23 şeklinde yap.

Geri
Yukarı