FIFA 23 görev yöneticisinde gözüküyor ama açılmıyor

farowanT

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Oyunu açtığımda sorunsuz şekilde anticheat ekranı geliyor sonra anticheat ekranı gittikten sonra oyun açılmayıp EA App uygulamasına geri atıyor. Ben bir sorun vardır diye falan Görev Yöneticisi'ni açtım oyunu açarken. Anticheat ekranı gittikten sonra görev yöneticisinde FIFA 23 gözüküyor 10 15 saniye boyunca sonrasında gidiyor. İşlemcim i7 CPU 870 belki onunla ilgilidir diye düşünüyorum her şey yetiyor çünkü oyunu açmaya bir tek işlemci düşük. Onunla ilgili olabilir mi sizce?

İşlemciden kaynaklı olduğunu düşünmüyorum bende Ryzen 5 5500 var bende de aynı oluyor ara sıra. Görev Yöneticisi'nden EA anti cheat i kapatıyorum sonra PC'yi yeniden başlatıyorum bir de bu lisans yükle olayı var EAC için onu da yapınca düzelmişti.

İşlemciden kaynaklı olduğunu düşünmüyorum bende Ryzen 5 5500 var bende de aynı oluyor ara sıra. Görev Yöneticisi'nden EA anti cheat i kapatıyorum sonra PC'yi yeniden başlatıyorum bir de bu lisans yükle olayı var EAC için onu da yapınca düzelmişti.
yok kanka bende olmuyor o forumları araştırdım herşeye baktım her çözümü denedim olmadı.Az önce güncelleme gelmiş 6 gb düzelmiştir belki dedim açmayı denedim gene açılmadı.EA cidden dandik bir firma.AVX destekli işlemci gerekiyor demişler baktığım yabancı forumda.Sence öyle mi ?Çünkü işlemcim 1.nesil benim :(

Yeni konular

Geri
Yukarı