FIFA 23 görüntüsü kötü görünüyor

• Konuyu başlatan Batwo
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 1B

Batwo

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Xbox Series X - iPhone 13 White 128GB
Meslek
Satış Operasyon Uzmanı
Merhaba Series S'ime FIFA 23 kurdum yalnız görüntü gerçekten göze hitap etmiyor kötü durumda. Buna yapılabilecek bir şey var mıdır? Zowie XL2411p monitör kulkanıyorum 24 inc 144 Hz.

Biraderim aynı sorun bende de var monitörüm xbox konsola tam uyumlu 2k da 120 hz veriyor fakat fifa 23 berbat gözüküyor. Uzun araştırmalar yaptım yurtdisi yurtici fifa benim takıntım. Vardığım sonuç ise bazı makineler de oluyor bazıların da olmuyor saçmalık. Özellikle yurtdisi bandrollu cihazlar da oluyor. Fifa 22 de böyleydi.

Biraderim aynı sorun bende de var monitörüm xbox konsola tam uyumlu 2k da 120 hz veriyor fakat fifa 23 berbat gözüküyor. Uzun araştırmalar yaptım yurtdisi yurtici fifa benim takıntım. Vardığım sonuç ise bazı makineler de oluyor bazıların da olmuyor saçmalık. Özellikle yurtdisi bandrollu cihazlar da oluyor. Fifa 22 de böyleydi.
4k tvye bağladım göz alıştı oynuyorum ya :D.

4k tvye bağladım göz alıştı oynuyorum ya :D.
Bugün xbox yetkili servis ile konuştum. İşlemci hatası oluyor çok nadir de olsa series s cihazlar da dedi. Garantiye yollamami söylediler. Özellikle EA nin yaptığı hiçbir oyunu benim cihaz grafik olarak iyi oynatmıyor. 4k da bile nesne fizikleri felan hep bulanik netlik yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı