FIFA 23 hangi platformdan alınmalı?

Oyunu PC'den oynadın mı? Hala sorunları var en önemlisi kayıt almıyor oyuna girdiğinde baştan başlatıyor save gidiyor kontrolcü ayarların gidiyor bir ton sorun var.
Oyunu PC'den aktif şekilde oynuyorum. GTX 1660 Ti ekran kartı kullanıyorum ve herhangi bir optimizasyon sorunu yaşamıyorum. Kontrolcü ayarları oyuna ilk girdiğinizde ve ayarları yaptığınızda 1 kereliğe mahsus sıfırlanıyor. 2.defa ayar yaptığınız zaman kalıcı olarak ayarlar kalıyor. Bu kayıt sorunu FIFA 23'e özel bir şey değil ben kendimi bildim bileli FIFA'nın her oyununda vardı. Zaten her sene birbirinin kopyası olarak çıkan bir seri FIFA. Bu seneyi önce ki senelerden ayıran grafikler vs. harici en önemli fark Hypermotion teknolojisidir o da next gen'e özeldir. Buna rağmen gidip PS4'den al diyorsunuz. Parayı çöpe atmak ile eşdeğer bir şey. Next gen FIFA'larda bile oyun her sene birbirinin kopyası diyoruz fakat old gen FIFA'larda sadece kadro güncellemesi var. Tamamen aynı oyun. Next gen en azından farklılıklar barındırıyor içinde.

Yeni konular

Geri
Yukarı