Xbox FIFA 23 için Game Pass alınır mı?

Arkadaşlar neden bilmiyorum canım bir anda FIFA oynamak istedi. Yaz için FIFA 23'ü kısa süreliğine uygun bir şekilde nereden alabilirim acaba? Benim aklımda olan şey 80 TL'ye Game Pass almak, hem de bazı arkadaşlar oynuyor. Pro clubs falan gireriz belki diyorlar. Sizce mantıklı olan ne, sizin bir tavsiyeniz var mı?
EA Play 40 TL diye biliyorum. çok daha ucuz bir seçenek.

Son düzenleme:
Hocam EA Play'de eskiden oyunlarda aylık 10 saat kuralı vardı o hâlâ var mı yoksa kalktımı o özellik bir bilgin var mı?

Oyunu satın alma gibi bir amacım yok sadece birkaç ay hevesimi alıp çıkacaktım zaten.

Bahsettiğiniz kural oyun daha çıkmadan 10 saatlık erken test yapıyordunuz. Ben öyle biliyorum yanlışım varsa düzeltin.
Örneğin FIFA 23'ün çıkmasına 1-2 ay var ve siz 10 saatlik olmak üzere oyuna erkenden erişebiliyorsunuz

Hocam EA Play'de eskiden oyunlarda aylık 10 saat kuralı vardı o hâlâ var mı yoksa kalktımı o özellik bir bilgin var mı?

Oyunu satın alma gibi bir amacım yok sadece birkaç ay hevesimi alıp çıkacaktım zaten.
Fifa 23 ilk çıktığında vardı o sadece EA Play Pro ile sınırsız oynayabiliyordunuz. 1 ay önce normal EA Play'e de geldi artık aboneliğiniz boyunca oynayabiliyorsunuz.

Öyle mi?

FIFA 23 ilk çıktığında vardı o sadece EA Play Pro ile sınırsız oynayabiliyordunuz. 1 ay önce normal EA Play'e de geldi artık aboneliğiniz boyunca oynayabiliyorsunuz.

İşte buna sevindim sanırım 1 aylık EA Play üyeliği alacağım zaten Steam bakiyem vardı daha iyi oldu yardımınız için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı